HP pavilion dv2416us anakart aldim kendim degistirmem zormu?

Konu, 'Donanım Ürünleri' kısmında baris347 tarafından paylaşıldı.

1. baris347

baris347 Yeni Üye

HP pavilion dv2416us anakart aldim kendim degistirmem zormu?
    gecenlerde bilgisayarim hic wireless kart okumamaya basladi hic gormuyordu wireless karti sonra 1 gun sonra ekranda yamuk goruntuler olustu oyle kaldi ve kapattiktan sonra hic acilmamaya basladi bende yurtdisindan ekran karti siparisi verdim,cunku avrupada bunun ekran karti yokmus,yakinlarda gelmek uzere...

size sorum gelince ben bunu degistirebilirmiyim kendim,cok zor bisey mi...? tavsiyelerinizi bekliyorum... cunku laptop hic acilmiyor ve icindeki bilgilere cok ihtiyacim var kendisine de aslinda cok ihtiyacim var cunku elim ayagimdi,gerci alali 8 ay oldu ama hp nin gorunusune aldanip haa ettim ,kendi garantisi devam etmekte ama hp turkiye amerika garantili diye kabul etmiyor tamir bolumune ve de parasiyla yapmak istiyor... allah bildigi gibi yapsin hp 'yi sozde dunya markasiyiz diye reklam yapiyor reklamlarinda ama bos.... :(

2. The Wind

The Wind Yeni Üye

Kendiniz biraz zor yaparsınız bence,açsanız bile geri toplaması var,bir de her parçanın ne işe yaradığını bilmeniz gerek vb vb vb...Tavsiye etmem...

3. baris347

baris347 Yeni Üye

normal ev bilgisayarimi toplayabiliyorum bu laptoplarda cok extra uygulamalar mi var acaba?

4. Tuncya_Sukan

Tuncya_Sukan Yeni Üye

kardeş ekstra neler yokki içinde bence hiç dokunma servise yada güvendin bi bilgisayarcıya açtır yoksa hiç uğraşma sonra sen daha büyük sıkıntı çekersin ama yinede sen bilirsin

Sayfayı Paylaş