Hp Pavilion dv2172ea drivers

Konu, 'Hp Notebook' kısmında erdata24 tarafından paylaşıldı.

1. erdata24

erdata24 Yeni Üye

Hp Pavilion dv2172ea notebook var. Virüs bulaşması sebebi ile recovery yaptım. D sürücüsünden recovery yaparken hdd yi tamamen silmedi. Üzerine kurulum yaptı. Ben de C yi önce formatlayıp sonra tekrar recovery yapmayı denedim. Bu sefer de ilk açılışta recovery işlemini başlatamadım. Oysa D sürücüsünde recovery dosyaları duruyor. Recovery işlemi olmayınca bu sefer kendi lisansı olan media center 2005 i kurdum. Driverlerini bulamıyorum. Bulduklarım hata verip kurulumu tamamlamıyor. Ne yapmam gerek. Yardım edin.

2. xcodex

xcodex Yeni Üye

1. Sanırım Vista için Geri Dönüş (Recovery) denediniz. C ye format atıldı ise geri dönüş artık çalışmaz.
    2. Media Center kurmuşsunuz, siz Media Center mi kullanmak istiyorsunuz?
    3. Ne yapmam lazım demişsiniz, hangisi için ne yapmanız? Xp kurmak? Media Center Driver? Vista Geri Dönüş?

3. erdata24

erdata24 Yeni Üye

Notebook 'un orjinalinde windows media center 2005 lisansı var. Bu işletim sistemini recovery ile tekrar kurtarmak istemiştim. Yine bu işletim sistemini kurmam gerekiyor. Media center işletim sistemini kuruyorum. Driver leri lazım.

4. xcodex

xcodex Yeni Üye

1. Donanımınız ile ilgili detaylı bilgi edinmeli ve ona göre arama yapmali ,
    bulamadıgınız takdirde ürünün detaylarını iceren konu acmalisiniz.
    2. Notebookunuzun detaylı özelliklerine everest programı ile bakın.
    notebook-genel-f24/driver-arayanlar-mutlaka-burayi-okusun-t788.html

Not : Bu programin kullanilmasi çok önemlidir.
    (Driver lar Notebook isimine göre bulunmadığı takdirde ,
    Donanım yapısına göre uygun sürücüler ile adapte edilir.)

5. erdata24

erdata24 Yeni Üye

Teşekkür ederim. Elinize sağlık...

6. cmk21

cmk21 Yeni Üye

arkdalr bende format atım sp2 kurdum ama ses sorunu aşyrum yardımcı olurmusunuz

7. saka

saka Admin Yetkili Kişi

everest ile alınmış donanım raporunuzu yazarsanı bakabiliriz.

Sayfayı Paylaş