Hp Pavilion dv2000 GF758EA driver

Konu, 'Hp Notebook' kısmında kinkog tarafından paylaşıldı.

1. kinkog

kinkog Yeni Üye

Merhaba,
    Hp Pavilion 2000 GF758EA driverlarını nasıl bulabilirim. Türkçe Vista orjinal cd side alırken yoktu. Piyasadan temin ettim. Şu an bilgisayar siyah bir ekrandan başka birşey göstermiyor. Sanırım Sata driverlarıda bulmam gerekecek. BIOS version F.23 Teşekkürler

2. kinkog

kinkog Yeni Üye

Bu programı sanırım kendi bilgisiyarımdan indirmem gerekiyor. Ama bilgisayar sadece siyah ekran da şu an.
    Teşekkür ederim yine de

3. saka

saka Admin Yetkili Kişi

4. kinkog

kinkog Yeni Üye

iyi sabahlar tekrar
    başka bilgisayardan sata driverlı xp kurulum cd si yaptım. Ancak yine service pack 2 disketini takın diyor. Sanırım yine HP kazanacak mecbur servise gidecez.
    Kolay gelsin

5. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Bence birşeyi kaçırıyorsunuz.
    Tam olarak ne yaptığınızı adım adım mümkün olabildiğince fazla detay yazarak anlatırmısınız.

6. kinkog

kinkog Yeni Üye

Bilgisayar hediye olarak geldi . Türkçe Vista kurulu fakat cd falan yoktu içinde. Bilgisayarın açma düğmesine bastığınızda HP yazısından sonra siyah ekranda yanıp sönen cursor dan başka birşey yok. F lerin hiç birine cevap yok. BIOS ayarlarına girebiliyorsunuz ama. Piyasadan Türkçe Vista DVD aldım elimde o var. Başka bir laptoptan 1386 klasöründen yeni bir xp kurulum cd si yaptım. Sizin sata driverler ile bu cd yi birleştirdim. Fakat yine servis pack 2 disketini takın dedi. Servis pack 2 yi de ayrı bir cd ye aldım verdiğiniz anadolu edu.tr linkinden onuda kabul etmedi. Şu an da ulaşılabilen tek yer bios ayarları.

7. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Başka bir laptoptan xp cdsi yapma kısmını aklım almadı.
    Normal bir xp cdniz yok mu?

8. kinkog

kinkog Yeni Üye

başka bilgisayar dediğimde laptop toshiba. Kurtarma Cd si var

9. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Onun cd si çalışmayabilir. Mutlaka üreticiler koruma koyuyorlar.
    Siz normal bir cd ile dener misiniz?

Sayfayı Paylaş