hp pavilion 6575et driver

Konu, 'Hp Notebook' kısmında thereforr tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. thereforr

thereforr Yeni Üye

selam arkadaşlar ban hp pavilion 6575 et modelin xp driverları lazımyardımcı olabilirseniz çok sevinirim şimmdiden saolun
    saygılar...

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

3. thereforr

thereforr Yeni Üye

dostum denedim ama olmadı wreless felan ekrankartınıda bulamıyorum

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

ekran kartı modeli nedir?
    Wireless modeli nedir?

5. thereforr

thereforr Yeni Üye

NVIDIA GeForce 8400M/8600M GS Video Driver

Broadcom Wireless LAN Driver

Realtek RTL8101 Family PCI-E Fast Ethernet NIC

Mobile Intel 965 Express Chipset Family Video Driver

6. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Ekran Kartı: nVidia GeForce 8400M G – Sürücüyü laptopvideo2go dan indirebilirsiniz.
    Konunun başında driver yazan yere tıklıyoruz. 15822.exe dosyasını indirip boş bir klasöre açıyoruz.
    Daha sonra aynı sayfadan "Modded INF" yazan yere tıklayarak 'nv4_disp.inf' dosyasını indiriyoruz.
    Bu dosyayı 15822.exe dosyasını açtığımız klasöre kopyalıyoruz. Sorarsa üzerine yaz diyoruz.
    Aynı klasörden setup dosyasını çalıştırarak kurulumu tamamlıyoruz.

Ekran kartı bu işini görür sanırım diğerlerine de vakit bulunca bakarım.

7. gezegen

gezegen Yeni Üye

Bende hp pavilion 6570et driver arıyorum XP kurdum ama driverlar eksik .ses ve ethernet kartı driverlarını bulamadım yardımcı olabilirmisiniz..

8. emreerdal

emreerdal Yeni Üye

arkadaşlar dikkat ettiyseniz hp nin sayfasında ses kartı driver larının olduğu yerde 35 mb lık bi driver daha var
    ftp://ftp.hp.com/pub/softpaq/sp32501-33000/sp32646.exe
    ses kartı driverlarınızı kurmadan önce bu dosyayı indirip kurun conextant high definition audio için...

9. serifdurdu35

serifdurdu35 Yeni Üye

arkadaşlar bendede dv6579et var. ve abartmıyorum ama bilgisayarı xp ye çevirebilmek için 10 kez xp kurup driver denedim ve her seferindede olmayıp mecburen vistaya dönmek zorunda kaldım. sadece ekran kartını çalıştırabilim. sanırım anakartı yükleyemediğim için diğer kurulan driverlarda çalışmadı. 3-4 kez teknosaya yine bi o kadar hp ye mail gönderdim. hiç bişey yapamadılar. bende artık kendime göre bir çözüm buldum. VİSTAYA AİT BİR ÇOK ÖZELLİĞİ DEVRE DIŞI BIRAKTIM. ANTİVÜRÜSTE KULLANMIYORUM. şimdilik performans iyi

10. caglayan09

caglayan09 Yeni Üye

arkadaslar hepinize tesekkür ederim ekran kartı driver i için çok sağolun :D

11. cnberker

cnberker Yeni Üye

ı love you gençler genç kalanlar süper yardım süper destek

12. kamalak

kamalak Yeni Üye

bu modele xp kurmuş bir arkadaş tüm sürücülerin nerde bulunacağına dair link verebilir mi? en kısa zamanda bu bilgisayara xp kurmam lazım (bu akşam) ama tüm sürücüler yok zannedersem. yardımcı olursanız sevinirim.

13. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş