hp pavilion 6545eg

Konu, 'Hp Notebook' kısmında cpublizzard tarafından paylaşıldı.

1. cpublizzard

cpublizzard Yeni Üye

merhaba arkadaslar elimde almanyadan gelmiş olan hp pavilion 6545eg model bi laptop mevcut. laptop geldiğinde recovery si içinde yokmus bende bilmeden format atıp xp yükleyerek türkçeye çevirmeye çalıstım makineyi.. ama simdi dirver sorunu çekiyorum. ses kartı çalısmıyor, ağ kablosu ile internete bağlanılmıyor wireless kullanılabiliyor. yardımlarınızı bekliyorum

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

everest ile alınmış donanım raporunuzu yazınız.

3. cpublizzard

cpublizzard Yeni Üye

o raporu göndermeye çalıstım ama çok uzun olduundan dolayı gönderemedim

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

rar layıp rar olarak yükleyebilirsiniz.

5. cpublizzard

cpublizzard Yeni Üye

dosya ektedir...

6. saka

saka Admin Yetkili Kişi

7. cpublizzard

cpublizzard Yeni Üye

verdiğiniz linkte 3-b hatalı.. yani kurulumun nasıl olacağı yazıyor demiş ama indirme sayfasında kurulumla ilgili bir bilgi yok. normal olarak denedim device bulunamadı falan dedi. bende aygıt yöneticisinden sürücüyü güncelleştirden denedim orada da bulunamadığını söyledi.. yardımcı olaiblirmisiniz?

8. cpublizzard

cpublizzard Yeni Üye

verdiğiniz link işime yaradı teşekkürler ama son bi hata kaldı sanırım. video denetleyicisi(vga uyumlu) aygıt yöneticisinde böyle bir aygıtın yüklenmediği gösteriliyor. bu aygıt için geçerli sürücü nedir acaba?

9. cpublizzard

cpublizzard Yeni Üye

dediğiniz sürücüyü daha önce verdiğiniz link doğrultusunda indirip kurmustum bi düzelme olmamıstı. tek kalan sorunum video denetleyicisi(vga uyumlu).. baska bi öneriniz var mı acaba rica etsem ?

10. saka

saka Admin Yetkili Kişi

notebook genel bölümünde nvidia sürücüleri konusundaki yöntemi deneyiniz.

11. cpublizzard

cpublizzard Yeni Üye

tesekkürler yardımlarınız için.. sorunları hallettim.. tekrar teşekkürler

Sayfayı Paylaş