HP PAVİLİON 2013 ET AMD işlemcili notebook hakkında

Konu, 'Hp Notebook' kısmında kemalakkan tarafından paylaşıldı.

1. kemalakkan

kemalakkan Yeni Üye

Öncelikle tüm arkadaslara selamlar diyerek sorunumu anlatmaya başlıyorum başlıktanda anlayacağınız gibi hp pavilion marka 2013 ET model bi laptop aldım özellikleride gayet iyiy AMD işlemci 2.4 ghz 4 gb ram 320 gb 7200 rpm harddisk 1 gb ati ekran kartı felan
    fakat laptopum cok ısınıyor alalı 6 ay olmadı bi oyuna felan girdiğimde 80 dereceyi görüyorum everest programıyla test ettim ve gördüm oyun oynamadığımda normal işlemlerde internet felan gibi 60 derece kimi zaman 70 derece oluyor burda bunu yazmak istedim sizce benim aldığım AMD işlemcili DV6 problemlimi yorumlarınızı bekliyorum hp ye mail felanda attım normal diyor yani kitlenme yapmıyorsa sorun yokmus ve AMD işlemci olduğu içinde hızlı oluyor dediler ondan dolayı ısındığını söylediler bu konuda desteğiizi bekliyorum sağlıcakla kalınız..

2. sirego

sirego Yeni Üye

arkadaşım aynı bilgisayardan bendede var sakın canını sıkma HP çok kaliteli bir ürün laptopların ztn genelde hep sıcak olur çünkü küçüktürler cihazına herhangi bi zarar gelmez fakat yumuşak bir yere koyma hava alabilsin cihazın korkmana gerek yok çok iyi bir bilgisayar [alkis] ve şunu unutma AMD yeni bir sistem ve beklenilen performansı sağlıyor fakat ısınması fazla bu nedenle oldugu konusunda doğru sölemişler sağlıcakla..

Sayfayı Paylaş