Hp notebooklar için On Screen Display Application

Konu, 'Hp Notebook' kısmında xcodex tarafından paylaşıldı.

1. xcodex

xcodex Yeni Üye

Çok güzel bir özellik eklemeye hazırmısınız?
    Her Hp Modeli için Uyumludur..
    Microsoft Windows XP, Microsoft Windows XP Home Edition, Microsoft Windows XP Professional

On Screen Display Application for Notebook Function Keys

Fonksiyon Tuşlarının Uygulamalarının Ekranda Görüntülenmesi

http://rapidshare.com/files/126871716/O ... n_Keys.exe

2. cips

cips Yeni Üye

tesekkurler bi deneyelim merak ettim-

3. Sinircell

Sinircell Yeni Üye

vista için olanı aradım bulamadım.. eğer eline geçerse buraya verebilirsen iyi oLur..Vistada çalıştıramadım.

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

vistada zaten yüklü gelmiyor mu?

5. lampiride

lampiride Yeni Üye

tesekkurler gusel bı paylasım

6. STaTiC-X

STaTiC-X Yeni Üye

Arkadaşlar bu programa/drivere alternatif bir tane daha varmı? Hp dışında başka bir firmanında olabilir. Onlarıda denemek istiyorum. Hp'ninki pek tatmin etmedi açıkcası. İsimlerini veya genel adları ne diye geçiyorsa onu bile verseniz yeterli. Teşekkür ederim.

7. mertcik

mertcik Yeni Üye

vista recoveryden yuklemedinmi saka hocam bu özellik gelmiyor vistada quick player tamam ama on screen nasıl temin edebiliriz vista için yardımcı olursan seviniriz saygılarımla.

8. agirabi

agirabi Yeni Üye

Bu programın Vista için olanı olması lazımdı bu konulardan bir tanesinde daha ileri düzey bi versiyonunu görmüştüm ama uzun aramalarıma rağmen bulamadım Vista uyumlu olanını bulupta paylaşırsanız sevinirim. [imdat]

9. saka

saka Admin Yetkili Kişi

hp.com.tr de notebook modelinizle ilgili sayfada yok mu?

10. agirabi

agirabi Yeni Üye

O sayfayı tavaf ettim ama yok bütün verdiği driverları kurdum kurmama rağmen yok hp.com.tr de zaten ana driver lar var bunlar ek olarak olduğundan verilmemiş hp.com.tr müşteri hizmetlerine mail attım mail sonucu gelmedi hala

11. visceroid

visceroid Yeni Üye

Vista ile ilgili driveri ben de bulamadım...

12. xcodex

xcodex Yeni Üye

Konuyu açan kişi olarak VISTA ile ilgili sorulara cevabım; VISTA kullanmıyorum , kullanmadım, kullanmayacağım :) :) bu neden iledir ki; bu yazılım eklentisinin VISTA desteği hakkında bilgim yok. Ama biraz araştırayım...

13. _ersin

_ersin Yeni Üye

vistada hp için olan program vardı ama xp için yok tşk bunu bulup koyan kişiye.Vista kadar uyuz bi işletim sistemi görmedim hızlı çalıştığı doğru bendeki tek sorun dosya kopyalarken explorer kitleniyodu.Format atsamda yine aynı olay oluyodu.Forever xp inş. windows 7de düzeltirler bu sorunları hiç sanmıyorm ama bakalım

14. STaTiC-X

STaTiC-X Yeni Üye

Vistada driverlerin için Hp Quick Launch Buttons olanı var. Onu kurduğunuz zaman bu uygulamanın çalışması lazım diye hatırlıyorum.

15. _ersin

_ersin Yeni Üye

16. Bartug EREN

Bartug EREN Yeni Üye

Vista icin quicktouch software diye geliyor.aklinizda olsun.

17. STaTiC-X

STaTiC-X Yeni Üye

Temiz bir link paylaşabilirmisiniz? Herkez aradığını bulamıyor internette bilmeyen arkadaşlar için güzel bir paylaşım olabilir.

18. orgchestra

orgchestra Yeni Üye

Sayfayı Paylaş