Hp noteboklarda recovery dvdleri oluşturmak. mutlaka okuyun

Konu, 'Hp Notebook' kısmında saka tarafından paylaşıldı.

1. doktoooor

doktoooor Yeni Üye

ii günler. 1.5 yıldır hp compaq presario cq 60 kullanıyorum ve hdd'nin d: sindeki recoveryden hiç format atmadım. bilgisayarıma format atmak istiyorum. recovery dvdsi oluşturmak istedim fakat 1. dvdnin yazma işlemi bitip doğrulama işlemi sonunda hata veriyor. 6 dvd yaktım ve hep aynı yerde hata veriyor ve recovery dvdsi oluşturamadım. sorum şu : hdd'ki d: den yani recoveryden format atarsam ordaki recovery silinir mi. yani daha sonraları format atamayacak mıyım ve recovery dvdsi oluşturamayacak mıyım. eğer recoveryden defalarca format atma imkanı varsa dvd oluşturmayla boşuna uğraşmayayım. teşekkür ettüim ii günler..

2. crossia

crossia Yeni Üye

Eline sağlık anlatım güzel olmuş resimli olması apayrı güzellik

3. dcem21

dcem21 Yeni Üye

Bendeki sorun biraz farklı yardım edersenizse sevinirim şuan bilgisayarda işlem yapmam zorlaştı sistem dosyalarında kaynaklı yavaşlama yavaşlama dediysem ilk bilgisayarların hızında recovery dvdsi oluşturmadım oluşturunca suan mevcut olan sistem dosyalarınımı oluşturuyor yoksa henüz biçbir sorun olmayan sistem dosyalarınımı oluştuyor kararsız kaldım eger bozuk olana şuanki dosyaları kullanarak oluşturulan bir kurtarma dvdsi bence kurtarma yerine canlı bomba niteligi taşır bide bilgisayarımda kayıtlı olan recovery dosyaları var ilk aldıgımda sanırsam sistemi kuran kişi oraya atmış yada HP kendisi yerleştirmiş dosya boyutu 2 GB bu sanırsam tam değil çünkü kurulumun 2 dvd ye yapılacagını söylediniz birşeyler söylersenisse sevinirim yada en son hp firmasının ararım bana full orjinar windows 7 işletim sistemi ve driverları yollarlar hangisi daha saglıklı.
    1.bozuk olan bir bilgisayarda oluşturulan bir kurtarma dvdsimi
    2.bilgisayara daha önce kaydedilmiş 2 GB lık bir recovery dosyalarımı
    3.hp firmasından alınan full format dvdsimi driverları ile birlikte

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

recovery dvd leri oluşturup recovery yapınız. Orjinal dosyalarla kurulum yapacaktır.

5. MURAT_RS

MURAT_RS Yeni Üye

merhabalar;

Hp pavilion g6 1215 et sahibiyim.recovery daha önce yapmadım ne yapmam konusunda bilgim yok.recovery yapmak gerektiğinde hangi işlemleri yapmam lazım bilmiyorum.bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.Sistem windows 7 home basic

Sayfayı Paylaş