Hp markalı nb'ye format atmadan önce mutlaka burayı okuyun.

Konu, 'Hp Notebook' kısmında xcodex tarafından paylaşıldı.

1. xcodex

xcodex Yeni Üye

Önemli
    --------------------------------

Konu açmadan ve cevap yazmadan önce okunmalı..

Çok önemli ve bir o kadarda gerekli bir konudan bahsedeceğim..
    Sizlerde takdir edersiniz ki Sayısız Ürün var ve biz hepsine sahip değiliz.

Açılan konularda verilen bilgiler ile Driver yüklemesi yapan arkadaşlar LÜTFEN geri dönüş yapsınlar.

Yani sürücüleri yükledikten sonra karşılaştıkları sorunları ve varsa buldukları çözümleri,
    konunun devamına yazsınlar ki daha sağlıklı bilgi havuzu oluşsun.

Sorununuzu buradaki bilgiler ile yahut kendi imkanlarınız ile çözmüş olabilirsiniz.
    Yahut hiçbiri işinize yaramamış olabilir.
    Her ne olursa olsun takip ettiğiniz konunun devamına lütfen yazınız.

2. lucky_number

lucky_number Yeni Üye

çok haklısın hocam.bu forumdaki düşünceli insanların sayesinde http://www.notebook.gen.tr sitesi gün geçtikçe çığ gibi büyüyecektir. [bravo]

3. LyA__

LyA__ Yeni Üye

hp pavillion 6650et ye format attıktan sonra ses sürücüsünün yeni sürümünü yükleyince ses düzeldi, ama ben bi soruna çözüm bulamadım mesela anakart sürücüsünü yüklemeye kalktığımda sp2 veya 3 yüklemeden sürücüyü yükleyemiyorum [polis]

4. Sinans

Sinans Yeni Üye

Ben HP Compaq Presario CQ60-130ET Notebook aldım Vista homepremiumla geldi, Xp ye çevirdim driver sorunu oldu tekrar vistaya döndüm ama image'ı işe yaramıyo nedense bende Vista Ultimate kurdum bütün driverlarını sitesinden buldum wireless dahil ama bitürlü wirelessi tanıtamadım... Nerede yanlış yaptım diyorum...! hata da yok herşey normal ama olmuyor işte.

Böyle enteresan bi sorunla karşılaştım... Eğer sizde de varsa ve format atmayı düşünüyosanız iyice bi düşünün bence...

5. umut_61

umut_61 Yeni Üye

Öncelikle bu siteyi oluşturandan ve oluşturulması için katkıda bulunan herkesin eline sağlık güzel emek verilmiş.

benim sorunum HP PAVİLİON DV2 1110ET Mini Notbook. Son zamanda hızlı gelişen 3G Teknolojisinden yararlanmak için bir GSM şirketinin cıkarmış oldugu kampanyadan 3G uyumlu hp Notbook aldım 24 ay taahhütlü fakat pc'yi aldıgımdan bu güne yaklaşık 3 ay verimli bi randuman alamadım hem 3G olsun hem Notbook olsun. ilk 3 hafta internete girmekde zorluk cekiyordum çünkü bağlantı hataları vardı sonuc olarak bağlanamya başadım fakat EDGE ile ve halen öyle. Asıl sorunum şuan bu degil ilk sorun pc yi aldıgımda işletim sisteminde VİSTA kurulu oldugu için kullanmakda zorluk çekiyordum çünkü cok şeyde hata weriyordu bende kaldırıp Windows 7'yi kullanmak istedim ve vista için olan Recovery bölümünüde dvd ye yedekledim ama onlarda sorunlu oldu yedeklerken sonunda hata verdi. windows 7 yi kullanmaya 1 ay devam ettim fakat onda da bilinmeyen aygıt var bi türlü bulamadım ve sorun yaşamaya başladım pc cok kasılıyor ve donuyordu tamamen kilitleniyor hiç birşey yapamıyordum sadece internete bağlanmak dışında! Xp yi kurmak istedim Driverleri bulamayınca tekrar vista kurdum ve Xp ye indirmeyi hp siteside önermiyor. şuan vista kurulu bir çok driveri kendi tanıyor zaten ama yine Aygıt Yönetici bölümünde bilinmeyen aygıt var ben onu bi türlü bulamıyorum ve internete de bağlanamıyorum sanırım onun yüzündn wwan aygıt bulunamıyor ve ya aygıt devre dışı gibi hatalar veriyor bağlanmaya calışırken.

Umarım açıklayıcı yazmışımdır yardımcı olabilirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler..

Sayfayı Paylaş