Hp ipaq 114 classic çalışmıyor lütfen yardım

Konu, 'Mobil Cihazlar ve Telefonlar' kısmında pravdatarzen tarafından paylaşıldı.

1. pravdatarzen

pravdatarzen Yeni Üye

merhaba arkadaşlar benm Hp ipaq 114 classic bi cep bilgisayarım var ve açılış sırasında windows mobile 6 açılış sayfası gözüküp kapanıyor ve resetliyor kendini bazan açmak istediğimdede beyaz ekran çıkıyor ve yine kapanıyor acaba mobile 6.0 çöktümü diye merak ediyorum
    açıldığında işte böyle beyaz ekran çıkıyor ve öylece kapanıyor bazanda normal açılış oluyor ve mobile yazısı gözüküp kapanıyor sonunun ne olabileceği hakkında bi düşüncesi varmı?

2. pravdatarzen

pravdatarzen Yeni Üye

sağolun yani ilgilendiğinizi için ben hallettim gerek yok kasmayın kendinizi

3. Headquarters

Headquarters Yeni Üye

Selam,
    [*] Mesajınız görülmemiş olabilir,
    [*] "Hp ipaq 114 classic bi cep bilgisayar"ınız hakkında site üyelerinin bir fikri olamayabilir,
    [*] İlgilenipte "çözüm" kıvamında öneri sunulamayınca, cevap yazılmamış olabilir,
    Sadece gönüllülük esası üzerinden birbirimiz yardımcı olmaya çalışıyoruz, kullandığınız dili, kurduğunuz cümleyi kim? Niye hak etsin?

Madem sorunu çözdünüz, sitem etmek yerine bu başlık altında paylaşırsanız herkes faydalanır.

Saygılarımla.

Sayfayı Paylaş