HP G7000 Xp SP3 Ses Sorunu!...

Konu, 'Hp Notebook' kısmında aakinci tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. aakinci

aakinci Yeni Üye

Selam arkadaşlar.Burdan edindiğim bilgiler ile HP G7000 model laptop'umu Vista'dan Xp'ye geçirdim.Service Pack 3 yükledim.Hiç bir sorun yaşamadım.Tüm driverları kurdum fakat çok ince bir noktada problemim var.Ses kartım sorunsuz şekilde çalışıyor yalnızca KULAKLIK taktığımda normal hoparlörler kapanmıyor.Hepsi beraber çalışıyorlar.Gece film izlerken kulaklık kullanıyorum ama bu problemden dolayı istediğim gibi kullanamıyorum laptop'u.Yardımlarınızı bekliyorum.Şimdiden çok teşekkür ederim.Saygı ve sevgilerimle...

2. aakinci

aakinci Yeni Üye

arkadaşlar hiç fikri,bilgisi olan yokmu?forumda araştırma yaptım ama ordaki çözümlerin hiç biri problemimi çözmedi.

3. aakinci

aakinci Yeni Üye

kaç gündür hiç birşey yok.bende burayı canlı bir forum sanardım.bir üye kaybettiniz.tebrikler... [alkis]

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

sizin gibi bir üyeyi kaybettiğimiz için üzülmeyeceğimizi bilmenizi isterim.

Burası adı üzerinde bir forum. Cevabını bildiğimiz soruları hiçbir mecburiyetimiz olmamasına rağmen elimizden geldiğince cevaplıyoruz.

Ancak kimse herşeyi bilemez. Bilse de cevap veremeyebilir.

Bunu anlayamıyorsanız sitemizde durduğunuz kabahat.

Forumda 3 tane mesajınız var, üçü de kendi sorunuz ile ilgili. Bu sırada hiç başka insanların sorularını okudunuz mu? Hiç cevap yazdınız mı? Hiç fikir verdiniz mi? HAYIRRR.

Siz kimseye yardımı olmaya tenezzül etmezken neden insanlar size yardımcı olmaya uğraşşınki.

5. aakinci

aakinci Yeni Üye

bak dalgana saka!

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş