HP g62 bt11et çift ekran kartı var 2. driveri kuramıyorum

Konu, 'Hp Notebook' kısmında eylence tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. eylence

eylence Yeni Üye

Merhabalar yeni hp g62 model bi notebook aldım üzerinde çift ekran kartı var format attım (win7 ultimate). Birincil olan onboard intel ekran kartını sorunsuz kurdum sonra ati 5470 i görmedi.
    >inteli devre dışı bırakıp onu da kurdum ancak yeniden başlatınca bilgisayar ekranına görüntü gelmedi.
    > Şimdi ati devre dışı ve intelden ati ekran kartına geçiş yapamıyorum. İlk aldığımda bilgisayarı sağ altta saatin yanında ekran simgesine sağ tıklayıp grafik kartını seçebiliyordum ancak yeni işletim sistemini kurunca o seçenek gelmedi. yardım edermisiniz<.

2. eylence

eylence Yeni Üye

Bilgisayar Hakkında :http://www.vatanbilgisayar.com/hp-xr510ea-g62-b11et-core-i5-460m-2.53ghz-3gb-500gb-dvdrw-15.6-1024mb-hd5470-cam-w7bas/productdetails.aspx?I_ID=48447

3. saka

saka Admin Yetkili Kişi

4. ayfatihi

ayfatihi Yeni Üye

Aynı problem bende de var fakat benim işletim sistemin xp. G62-b29ET ati mobility hd 5470 var üzerinde sitedeki tüm sürücüleri indirip denememe karşın şu ana kadar başarılı olamadım. İntel Hd graphics sorunsuz yüklendi çalışıyor ama laptopu sinevizyon cihazına aktarmak için fn+f4 yapınca görüntüyü aktaramıyorum. Bir çözüm önerirseniz çok sevineceğim.

5. 1zMitLi

1zMitLi Yeni Üye

sorun bendede var sistemim xp hiç bir sekilde kuramadım.. yardımcı olursanız sevinirim tesekkurler..g62 xf269ea

6. eylence

eylence Yeni Üye

Bu sorunum çözüldü arkadaşlar internet sitesindeki orjinal driver hatalı ve çalışmıyor müşteri hizmetlerini aradım bi driver gönderdiler onu kurunca direkt oluyo. Dosyayı bulabilirsem upload eder yada adını söylerim dosyanın hpnin sitesinde var ancak bu notebook un sayfasında değil
    http://forum.sktml.com

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş