HP G62 ATİ HD5430 XP DRİVER

Konu, 'Hp Notebook' kısmında karahan3535 tarafından paylaşıldı.

1. karahan3535

karahan3535 Yeni Üye

SELAM
    SELAM ARKADAŞLAR 2 GÜNDÜR TELEKOMUN VERDİĞİ HP G62 NOTEBOOK XP İŞLETİM SİSTEMİ KURMAYI DENEDİM ATİ MOBİLİT RADEON HD5430 EKRAN KARTINDA TAKILIYORUM DAHA ÖNCE KONUYA VAKIF ARKADAŞLARIMDAN YARDIM İSTİYORUM TEŞEKKÜRLER EMİNİM BU KONUYLA İLGİLENEN ÇOK OLUR :)

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Lütfen tamamı büyük harflerle yazmayınız.
    Şuradaki sürücüler ile dener misiniz.
    http://www.strags.com/

3. dyagizoglu

dyagizoglu Yeni Üye

merhaba arkadaşlar bende Türk TELEKOM teknik servis elamanıyım..Bu cihazlardan bayağı bir çok kampanya dahilinde verdik.Müşterilemizden bazıları xp kullanmak için bize başvurdular.bir çok bilgisayarciya gidipte gelenler oldu ama kimse başaramadı tam 4 4 lük çalışıtrabilmeyi..Bende olaya el attım .Driver sorununu çözdüm sizler için tek link olarak yüklüyorum.Driverlari yüklerken normal Hp driveri kuran ardakşlarım bilirler ekran kartı hariç tüm driverlar normal bir şekilde kuruluyor.Ekran kartı driverinin kurulumun aşagıda anlatıyorum.

Vermiş olduğum linkten dosyamızı indiriyoruz.klasörü rar dan çıkarıyoruz .Bilgisayarim sağ tık -özellikler-donanım aygıt yöneticisi ne tıklıyoruz.Burada vga aygıt denetleyicisi sarı soru işareti şeklide göreceksiniz.onun üzerinde sağ tıklayıp Sürücüyü günceleştir hayır bu kez değil diyoruz ileri listeden yada belirli bir konumdan yükle seçeneğini seçiyoruz ve rar dosyasından çıkarmıs olduğumuz klasörün içindeki ekran kartı dosyasına tıklayıoruz biraz bekliyoruz otomatik tarama yapacak ve önümüze iki seçenekli yükleme talimati gelecek direk ileri deyip geçiyoruz ve ekran kartımız başarılı bir şekilde yüklenmiş oluyor ..Güle güle kullanını arkdaşlar ben bütün gün uğraştım ama bir türlü bu konuda detaylı bir açıklama göremedim bütün gün harcamama ragmen umarım yararli olabilmişimdir..Bir tşk yeter..İyi çalışmalar ve başarılar diliyorum Tüm arkdaşlarıma ..

LİNK
    http://rapidshare.com/files/392649793/Driver.rar.html

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Sayın dyagizoglu,
    HP G62 notebook xp Sürücüleri için teşekkür ederiz.

5. dyagizoglu

dyagizoglu Yeni Üye

rica ederim iyi çalışmalar diliyorum

6. chash

chash Yeni Üye

rapid linkinden indirremiyorum lütfen elinde olan bi arkadaş başka bir servere yükleyebilirmi hem alternatif olur. Bana sadece ekran kartı gerekiyor.

7. hanedan3524

hanedan3524 Yeni Üye

arkadaşım rapid linki kırık galiba + bu notebook a nasıl xp kurabildiniz mavi ekran veriyor sata cd olmasına rağmen mavi ekran veriyor

8. dyagizoglu

dyagizoglu Yeni Üye

arkadaşım işlerim yogunlugndan dolayı pek giremiyor ilgilenemiyorum bu konuda hala sıkıntısı olan arkadaşlrım varsa mail adresimi eklesin yardımcı olayım veya mail atsın bana geri dönüş yapayım

9. dyagizoglu

dyagizoglu Yeni Üye

sanırım indirilme süresi dolmuş en kısa zaman da baka bir servera yüklerim.

10. saka

saka Admin Yetkili Kişi

üye olarak yüklerseniz daha çok kalır.

11. 1453YARİM

1453YARİM Yeni Üye

12. hanedan3524

hanedan3524 Yeni Üye

malesef arkadaşım verdiğin dosyayo kurunca hiç bi tepki vermiyor manual olarak hd sesleri tanıyo ama vga driver malesef olmuyo.

13. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Sürücüyü güncelle diyerek kurmayı denediniz mi?

14. yakamoz_vd

yakamoz_vd Yeni Üye

Merhaba Arkadaşlar Adım Volkan ben Bir Kamu Kurumunda Bilgi İşlem Biriminde çalışıyorum Benim Sorunum Türk Telekomun Kampanyasından Dizüstü Bilgisayar aldım HP G62 150ET Fakat ben bu makinaya Windows XP Kuramıyorum Bendeki bütün Güncel Sata Driverlı CD - DVD ler denedim BIOS update de yaptım ama birtürlü ben buna Windows XP Kuramadım Sizlerden yardımlarınızı bekliyorum.Windows XP kurmak istiyorum Sistemde kullandığım Yazılımlar XP ile çalışıyor... Kurulum aşamasında Mavi ekran hatası çıkıyor.Bana yardımcı olursanız çok sevinirim...

e-mail adresim
    yakamoz_vd@hotmail.com

Saygılarımla
    VolkaN

15. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Tam olarak en son ne zaman sata sürücüleri eklediniz?
    Everest ile alımış donanım raporunuzu ekler misiniz.

16. yakamoz_vd

yakamoz_vd Yeni Üye

Sata Sürücülerim

14.03.2010 DVD Güncel WinXP

17. ewre52

ewre52 Yeni Üye

Arkadaşlar vga da benimde sorunum var birde high d...ses de ..:S ayrıca wireless için driver bulamadım olmadı bir türlü hp sitesindekiler.. tt netten aldım bende laptopu..

18. ewre52

ewre52 Yeni Üye

Bu driver i tekrar yüklemen mümkün mü?

19. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Aygıt yöneticisinde kurulmayan aygıtlara sağ tık özellikler ayrıntılara girip çıkan kodları yazınız.

20. ewre52

ewre52 Yeni Üye

PCI\VEN_1002&DEV_68E0&SUBSYS_143A103C&REV_00\4&2A7D5098&0&0008

Sayfayı Paylaş