HP G5060ET Ses driver?

Konu, 'Hp Notebook' kısmında 007jami tarafından paylaşıldı.

1. 007jami

007jami Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar. HP G5060ET model laptopum var. Daha stabil çalışması için vista yüklü sisteme format atıp xp yükledim. Hp nin kendi sitesinden( http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/softwareList?os=228&lc=tr&dlc=tr&cc=tr&lang=tr&product=3462051 ) modelime uygun tüm driverları indirdim ve yükledim. Yalnızca ses kartı driverinda bir sorun çıktı ve yüklenemiyor. Yükleme sırasında "could not find the device for this driver" uyarısı alıyorum. Acaba driverları yükleme sırasındamı bi hata yaptım yoksa driverdamı bir sorun var... Nasıl çözebilrim? Yardımlarınızı bekliyorum...

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

[*]Ses kartı sürücüleri

Ses Kartı kurulumu:

+ sp32646.exe isimli ses yamasını kurun ve bilgisayarı yeniden başlatın.
    + Ses kartı sürücününü bir yere açın ama kurmayın.
    a- Bilgisayarıma sağ tıklayın > özellikler > donanım > aygıt yöneticisi ekranına gelin.
    b- Audio device on High Definition Audio Bus ya da Conexant High Definiton Audio seçeneğine sağ tıklayın ve Sürücüyü güncelleştiri seçin.
    c- Hayır bu kez değil'i seçin. ileri deyin.
    d- Listeden ya da belirli bir konumdan yükle (Gelişmiş) seçeneğini seçip devam ediyoruz.
    e- Arama. Yüklenecek sürücüyü ben seçeceğim diyoruz ve devam ediyoruz.
    f- Gelen listeden Ses oyun kontrollerini seçiyoruz.
    g- Uyumlu donanımları göster'in işaretini kaldırıyoruz. Disketi var seçeneğini seçiyoruz.
    h- Sürücü adresi olarak zipi açtığınız yeri gösterin, .inf uzantılı dosyayı seçin ve tamam deyin.
    i- Gelen uyarıya evet diyerek devam edin. Bilgisayarı yeniden başlatın.

3. 007jami

007jami Yeni Üye

Çok teşekkürler işe yaradı ;)

Sayfayı Paylaş