hp G5040 driver xp bulan varmı ?

Konu, 'Hp Notebook' kısmında uscorcex tarafından paylaşıldı.

1. uscorcex

uscorcex Yeni Üye

hp G5040 model laptop zarzor vistayı kaldırıp xp kurdum fakat driverları siteden indirip kurunca hata veriyor yüklenmiyor bunu yanısıra ekran kartı ve wirless yok sitede bulan arkadaşlar var yardım ederlerse sevinirim saygılarımla.. şimdiden teşekürler..

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Şu sayfadakiler deneyebilirsiniz. Olmazsa bize detaylı özellikleri ve şuradaanlatılan bilgileri vermelisiniz.

3. uscorcex

uscorcex Yeni Üye

Biraz ugraştırdı ama sonunda oldu öncelikle vistadan xp geçerken biri iki önerim var raid driver yapmadan önce biosdan sata özelligi kaldırın ve yükleme işleminiz bittikten sonra tekrar sata özelligini kkontrol ediniz.bunları yaptıktan sonra problemsiz bişekilde yükleniyor bu arada bu dosyayı Driver Genius Professional Edition ile backup yapıldı ilgelenen arkadaşlara sunulur kolay gelsin...

driverlar http://rapidshare.com/files/92739212/DriversBackup_hp_g5040.zip [polis]

raid driver http://rapidshare.com/files/92739660/f6flpy32raid_driver.zip [polis]

4. uscorcex

uscorcex Yeni Üye

teşekkür ederim kardeş ilgilendigin için... sagolasın....

5. mustify

mustify Yeni Üye

teşekkürler saolasın

6. mustify

mustify Yeni Üye

7. mfbati

mfbati Yeni Üye

Arkadaşım ben de G3050ea modelini kullanıyorum fakat forumda bu modele ait bir konu göremedim. Windows xp'yi kurdum ve PCI Device Driverı kuramıyorum. Nasıl kurabailirim yardımcı olursan sevinirim...

8. erdenoto

erdenoto Yeni Üye

arkadaşım gerçekten emeğine sağlık süper bi şey olmuş hp nin kendi sitesinin verdiği driverler çalışmadı seninkiler de bi sorun olmadı süpersin

9. darkarrow

darkarrow Yeni Üye

ya burdaki hiç bi driverin exesi yok :S nasıl yuklencek bunlar hadi diyelim aygıt yoneticisinden orda sesi nasıl bulacaksınz wireless'i yardımcı olabilcek biri varmı arkdaslar bana

10. mustify

mustify Yeni Üye

sen indir sonra çalıştır hepsi yuklenecek

11. akrep_1112

akrep_1112 Yeni Üye

emegine tesekkurler saolsun

Sayfayı Paylaş