hp dv8000 ekran kartını tanıtınca bozuluyo yardım edın lutfe

Konu, 'Hp Notebook' kısmında aksa tarafından paylaşıldı.

1. aksa

aksa Yeni Üye

pkran kartını tanıtana kadar hıc bır sorun yok ama ekran kartını tanıtınca ya goruntu gıdıyo ekranın sağ kosesınde - yanıp sonuto yada ekrandakı hersey bırbırıne gırıyo hıc bısey bellı olmuyo guncel suruculerı yuklesemde gene aynı oluyo ekran kartı modelı geforce go 7600
    işletim sistemi win-xp vistada makına hıc acılmıyo kurulum bıttıkten sonra ekran kararıyo gelmıyo

bu konuyla ılgılı lutfen yardım edın sımdıden cok tsk ederım [ofof]

bu arada garantısı yok yurt dısı alımı

2. aksa

aksa Yeni Üye

degerlı admınler suna bı el atsanız anlıyan kımse yokmu

3. saka

saka Admin Yetkili Kişi

işletim sisteminizi dahi yazmamışsınız. nasıl yardım edelim ki?

4. aksa

aksa Yeni Üye

işletim sistemim win-xp ama vista kurdum yukleme tamlandıktan sonra makına acılıp kapandıktan sonra sım sıyah bı ekran cıkıyo daha da ılerı gıtmıyo ılgılendıgınız ıcın cok tsk ederım

5. aksa

aksa Yeni Üye

[imdat] bı el atın arkadaslar acıl yardım

6. aksa

aksa Yeni Üye

kımse yokmu anlıyan

7. saka

saka Admin Yetkili Kişi

peşpese mesajlar yazmanız cevap alma sürenizi kısaltmaz aksine imkansızlaştırır.

8. clubvision2

clubvision2 Yeni Üye

dostum sanırım sorunun az çok anladım ....bir fikir vericem onu bir dene.daha önce başıma geldi çünkü...driver ı kurduğun esnada kurulum bitince,sana yeniden bvaşlatılsınmı diye soru gelince hayır diyerek yanıtla..sonra masa üstünde sağa tıklıyarak ayarlara gir..ve ekran çözünürlüğünü düşür..ve makinayı tekrar başlat...sebebini açıklıyayım sana:bazı makinaların ekrarn kartı driverları otomatik ayarlı değil..senin ekran kartın fazla sinyalizasyon gönderiyor olabilir..ayarları düşürürsen yada manual olarak kendin yaparsan sorunu çözersin..site yöneticisi arkadaşların her sorunla ilgilenmeleri mümkün değil..biraz sabırlı olman lazım..inşalah işine yarar.

Sayfayı Paylaş