Hp Dv6640et Windows Xp Driver

Konu, 'Hp Notebook' kısmında xcodex tarafından paylaşıldı.

1. xcodex

xcodex Yeni Üye

Arkadaşlar yine merhaba
    -----------------------------------

Bir arkadaşımın yeni aldıgı Dv6640et model cihazına inat ettim ve Windows Xp yükledim
    Beni çok uğraştırdı ama başardım.

XP sürücüleri

-------------------------------------------------

File: DV6640et.part1.rar
    DownloadLink: http://rapidshare.com/files/91911445/DV6640et.part1.rar

File-Size: 95,78 MB
    Uploaded: 15.02.2008, 01:34:49
    ----------------------------------------------------------------------------------------------

File: DV6640et.part2.rar
    DownloadLink: http://rapidshare.com/files/91914631/DV6640et.part2.rar

File-Size: 95,78 MB
    Uploaded: 15.02.2008, 01:52:42
    ----------------------------------------------------------------------------------------------

File: DV6640et.part3.rar
    DownloadLink: http://rapidshare.com/files/91908140/DV6640et.part3.rar

File-Size: 47,39 MB
    Uploaded: 15.02.2008, 01:16:45

23.12.2008
    --------------------
    Yukarıdakilerden ayrı olarak Full Driver Yüklü DRIVER GUNIES ile alınmış driver ları yükledim..
    ===============================================================================
    http://rapidshare.com/files/176176138/D ... s.rar.html

2. alfapc

alfapc Yeni Üye

sitesinde yok valla bu kadar
    eline saglık

3. xcodex

xcodex Yeni Üye

İşinize yaradıysa ne mutlu bana, ayrıca beni çok yordu sizleri yormasın diye yükledim. [bravo] [bravo]

4. alfapc

alfapc Yeni Üye

valla yaradı hem de cok makbule gecti
    eline koluna saglık
    kolay gelsin

5. khanja

khanja Yeni Üye

1. partı acaba yenilemeniz mümkünmü sayfa bulunamadı diyor 2. part sorunsuz :(

6. xcodex

xcodex Yeni Üye

Linkler sağlam test edildi...

7. erdin06

erdin06 Yeni Üye

Arkadaşlar benim pek bi bilgim yok da, xp nasıl yüklicez onu anlatsaniz süper olur vallahi.Programlar için de binlerce teşekkürler.Bide anlasam nasıl yüklendiğini daha da süper olacak.Umarım acıklayıcı bi yazı eklenir de herkes becerebilsin.Şimdiden teşekkür ederim ilginize.

8. The Wind

The Wind Yeni Üye

Bununla ilgili 2 tane başlık var bu sitede,biraz araştırırsanız görmemeniz mümkün değil.

9. erdin06

erdin06 Yeni Üye

Arkadaşım çok teşekkür ederim.Ben gördüm 6600 serisi için nasıl yükleneceğini.Ama belki 6640et için farklı bişey vardır diye düşündüm.Kızmana gerek yok yani :( ama ben yinede teşekkür ederim sana cevap verdiğin için.

10. alperxgulx

alperxgulx Yeni Üye

....Bende HP pavilion 6640et war....tum driverleri kurdum calisti XP icin oncelikle cok saolun....ama bi tek webcam calismiyo aygit yoneticisinde "HP WEBCAM" yaziyo fakat onunde soru isareti war....werdiginiz driver i gosteriyorum fakat yine olmuyo....bi care bulursaniz sewinirimm....

11. bomuk

bomuk Yeni Üye

baba sen supersın ya soyleyecek kelıme bulamıyorum nasıl bulurum dıye dusunuyordum hp nin sitesinde bile yok zaten hp notebook la beraber deil xp vista driveri bile vermıyor benım aldıgım yer hp bu konuda neden yetersiz

12. swordsel

swordsel Yeni Üye

Sürücüler için teşekkürler. Ben bir türlü parmak izi okuyucusunu çalıştıramadım. Sizlerde sorun çıkardım mı?

13. xcodex

xcodex Yeni Üye

Tüm sürücüler ve donanımlar uygundur ve çalışmaktadır... (Bizzat tarafımdan denenmiştir ve kurulmuştur.)

14. alperxgulx

alperxgulx Yeni Üye

....bende tum suruculer calisiyo fakat bi web cam calismiyoo.....ne yaptiysam olmadii....yardimci olabilirseniz sewinirimmm....HP WEBCAM diye aygit yoneticisinde cikiyo fakat soru isaereti war basinda....sp34746 klasoru gosteriyorum fakat kabul etmiyo....ne yapacagimi sasirdimm...!!!!!....ozetle help mee please....:)

15. xcodex

xcodex Yeni Üye

16. alperxgulx

alperxgulx Yeni Üye

>>>..degerli kardesim xcodex ilgilendigin icin cok tesekkur ederim......werdigin driveri kurdum fakat oda ise yaramasi....hala aygit yoneticisini actigimda HP WEBCAM onunde soru isareti war.....bi driver daha buldum sp33544 isimli....fakat bunuda kurunca driver klasoru altinda inf uzantili dosya yok....temin ettigim adreste assagida....belki bu driver cozum olabilirim diyorum.....eger bu konuda yapabilecegin bisey warsa sewinirim....assagida driveri temin ettigim adresi weriyorum....tekrar cok saol....

>>>ftp://ftp.hp.com/pub/softpaq/sp33501-34000/

17. xcodex

xcodex Yeni Üye

Sorununuzun devam etmesi çok ilginç, bizzat kendim kurmasam bu kadar üstelemeyecegim,
    Zahmetli olsada size şunu önereceğim , yeni xp kurulumu ve driverlari yeniden kurmaniz...

Konunun ilk mesajında bulunan driverlari yani konunun sürücülerini tekrar kurunuz...

18. DARkzone77

DARkzone77 Yeni Üye

walla ben kurdum xp yi , hiç birşey tanıtmadan kamerayı kendisi tanıdı

19. DARkzone77

DARkzone77 Yeni Üye

Tebrikler tek kelime mükemmelsiniz, iyi çalışmalar

20. grafizm

grafizm Yeni Üye

kardeş sağol ya... inşallah işe yarar... indiriyorum hemen... ellerine sağlık...

Sayfayı Paylaş