Hp dv6560et Driver Sorunu

Konu, 'Hp Notebook' kısmında SoundMax tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. SoundMax

SoundMax Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar saka ustadın anlattıgı gıbı xp kurabıldım sorunsuz fakat bununla kalmadı xp drıverlerının cogusu yok ne ses driveri nede ekran en önemlilerinden 2 tanesi mesela bunlar...hatta ethernet

Aygıt Yöneticisinde şunlar kurulu değil yardımcı olursanız gerçekten çok sevinirim...

? Ağ Denetleyicisi
    ? Ethernet Denetleyicisi
    ? Fingerprint Sensor
    ? HP Integrated Module
    ? PCI Device
    ? SM Bus Denetleyicisi
    ? Temele Sistem Aygıtı
    ? Temele Sistem Aygıtı
    ? Temele Sistem Aygıtı
    ? Video Denetleyicisi (VGA Uyumlu)

Yardımlarınızı bekliyorum umarım bir ışık çıkar iyi çalışmalar şimdiden teşekkürler.

2. marab53

marab53 Yeni Üye

merhabalar ben de hp pavilion 6680et aldım ve xp kurulumunu dediğiniz gibi hallettim ancak driver sorunum var soundmax 'in belirttiği gibi...herhangi biri bu sorunları çözebildi mi acaba?

3. seramist

seramist Yeni Üye

arkadaşlar aynı problem bende de var. xp yi yeni kurdum ama hp nin sitesinden dv6560et ile ilgili sürücüleri ulamadım.

siz bulabildiniz mi acaba?

4. johndazake

johndazake Yeni Üye

arkadaşlar bende de HP Pavilion DV6640ET (GV257EA) var. bende xp driverlarını bulamadım. Ne yapacağız yahu.
    Hepimiz HP'yi arayıp xp driver'i istiyoruz diyelim yahu.. İllaki tekrar vista mı yükleyelim ya.

5. seramist

seramist Yeni Üye

6. johndazake

johndazake Yeni Üye

Kardeşim verdiğin linki tıkladım birçok sürücümü buldum Allah Razı Olsun. Orada realtek var sana uymadı mı yahu. ben de indirdim şimdi ama daha kurmadım.

7. serifdurdu35

serifdurdu35 Yeni Üye

bende de dv6579et var. ben bir çok driverı bulmuştum ama ekran kartı hariç hiç biri bi işe yaramadı. ses kartı hata veriyo. internete giremiyorum .... birlikte birbirimize yardımcı olalım

8. merci1903

merci1903 Yeni Üye

arkadaşlar bende hp dv6635et kurbanı oldum xp driver ları için yardımlerınızı bu aciz kulunuzdan esirgemeyin ...

İyi çalışmalar arkadaşlar..

9. eksen

eksen Yeni Üye

merhaba saka öncelikle sitenizi cok beğendiğimi söylemek isterim. oldukca faydalı oldu benim ıcın. benimde vista dan xp ye geçme problemim vardı. senin vesilenle aştım. tabi malum sorunlar bitmiyor. bende hp dv9500 notebook var. xp yükledim ancak bircok driver eksik hp nin sitesinde bazı driverler var ancak hepsi yok. olanlarda fazla önemli olmayanlar. ben bu konuda araştırıyorum. eger bulursam buraya koyacağım. sizlerden biri bulursan yardım etsin. simdiden teşekkürler. AMD TURİON 64 X2 MOBILE TEKNOLOGY 2048 RAM 32 BIT.

NVIDIA GEFORCE 8400 M GS SES KARTI CONEXANT HIGH DEFINITION AUDIO

ETERNET BROADCOM 802 MULTI BAND VEYA NVIDIA NFORCE NETWORKING CONTROLLER

bu driverleri arıyorum. yardımlarınıza ıhtıyacım var

10. saka

saka Admin Yetkili Kişi

ekran kartı sürücüsünü asus forumunda asusf3sc konusunda bulabilirsin.
    Ethernet sürücüsünü acer forumunda acer 5720 forumunda bulabilirsin.

11. mendeburc

mendeburc Yeni Üye

Arkaadaşlar selam...

dv640 et notebook ..bütün driverler kurdum...yardım ıstersenız..bı cd halınde sıze yollarım...sendercan@hotmail.com
    a maıl atarsanız haberlesırız

12. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Rapide gönderir misiniz sürücüleri?

13. only2960

only2960 Yeni Üye

bu siteden driverlarını indirebilirsiniz dv6600 serisi için xp driverleri forumuna git orda hepsi var

14. sercansanli

sercansanli Yeni Üye

hangi siteden ??????????????

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş