hp dv6000 yardım lütfen

Konu, 'Hp Notebook' kısmında mezarikabul03 tarafından paylaşıldı.

1. mezarikabul03

mezarikabul03 Yeni Üye

slm arkadaşlar elime anakartı arızalanmış bi dv 6000 geçti . ben anakartını değiştirdim yeni anakart taktım ama ürün 7-8 dakika sonra aşırı ısıdan küt kapanıyor. sizce sorun ne olabilir ? eski anakart işlemciye yada diger parcalarda hasar bırakmış olabilir mi _ yada bi notebook sogutucusu alsam sorun devam edermi?

teşekkürler

2. mezarikabul03

mezarikabul03 Yeni Üye

söylemeyi unuttum işlemci amd tl60

3. xlocalx

xlocalx Yeni Üye

sanırım pc yi servise götürdün? onlarda sana herşeyi değişmiş bir pc gönderdiler.. :) ve sende cok sevindin
    evt aynısı banada oldu pc yi servisten aldımda sevinçden havaya uctum hasar rapor kagıdına baktımda mainbord yanımıs evt yanmış :) ve pc nin kasası hariç bütün parçaları değişmiş bunun icin hp yhe sonsuz teşekkürler..
    ancak bunun sadece 10 dk dan ibaret oldunu gördüm... Yeni Pc 10 dk da bir küt die kapanmaya basladı ve bu sürekli artmaya basladı sorunu bir türlü anlayamadım.. hp servisi aradım ve pc yhi tekrar getirmemi istediler bende hemen geri gönderdim
    1 hafta sonra telefon ettim ve cihazınızın onarımı devam etmektedir dedi..
    neredeyse 2 ay oldu bende yetkili kişiyi arayarak bu konuda bilgilendirdim... bayan bana 15 dk icinde geri dönüceğini söledi ve
    ölede oldu benden mail adresimi istediler ve bana yeni bir makine göndereceklerini söylediler yani sana söyleyeceğim keşke yeni bir anakart almasaydın... hp servise tekrar götürmeni öneririm...
    bu arada bnmde makinem AMD idi ;) kolay gelsn :)

4. mezarikabul03

mezarikabul03 Yeni Üye

cevap icin sago hocamda bu meretin garantisi yokki :)

Sayfayı Paylaş