HP dv5 1250et ACİL YARDIM

Konu, 'Hp Notebook' kısmında doruk67 tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. doruk67

doruk67 Yeni Üye

Arkadaşlar forumda tarif ettiğiniz gibi vista yuklu 1250et ye xp yukledım sitede verdiğiniz driverleri indirip dediğiniz sıraya göre yukledım. ancak yukleme sırasında Hp Quick Play , HP Mobile Data Protection System, driverlarını yukleyemıyorum. Hp Quick Play da "This software can only be installed in authorized machine" hatası alanlar için regfix hatayı alıp yukluyorum yuklemeyı tamalayacagım yanı son kısmına geldıgı anda son butonuna basamıyorum ve pc donup kalıyor.acma dugmesıne basık tutup tekrar actıgımda yukledıgım drıver ıslevını yapmıyor. Hp mobile data drıver yukleme anında hata alıyorum hata Hızlanma göstergesi donanımı bulamadıgından veya bu birim desteklenmediğinden surucu yuklenemıyor dıyor. Aygıt yöneticinde ise High Definition Audio veri yolundaki Modem aygıtı , usb Device sarı soru ısaretı yanı yuklenmemıs gozukuyor.aslında high definitionu yuklemıstım. bu koularda yardım.yenı guncel drıverları varsa bu suruculerın bır zahmet yayınlarsanız bana bu konuda yardımcı olursanız sevınırım.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş