hp dv5 1041

Konu, 'Hp Notebook' kısmında kareteci tarafından paylaşıldı.

1. kareteci

kareteci Yeni Üye

herkeşe merhaba.ben bu laptopu almak istiyorum fakat hiçbir yerde yok.şimdi nasil olacak acep?alan arkadaşlar elinizde kendi çektiğiniz resimler varsa eklerseniz sevirim.bide neden hiçbir yerde yok bu laptop?ben şimdi bunu nerden bulupta alacam?bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar varsa bilgi verirlerde sevinirim.TŞK. [alala]

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

1000 serisi yerine 1100 serisi çıktı. Yeni seriye bakmayı denediniz mi?

3. kareteci

kareteci Yeni Üye

bakmaya baktimda benim sorum neden bulunmuyor?neden kaldirildi?çok gelişmiş bir laptoptu.

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

bir notebook sürekli üretilmezki ömürleri ancak 4-5 aydır. daha fazla değil. 1100 serisi ondan aşağıda değilki bu arada?

5. trombokinaz

trombokinaz Yeni Üye

Bende bu nb fiyatına göre özelliklerini beğendim...arkadaşlar sizin bildiğiniz eksi yönleri varsa yazabilirmisiniz.

6. Illustrator

Illustrator Yeni Üye

7. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Güzel bir inceleme olmuş. Biraz resim çekip ekleseydiniz tadından yenmezdi. Eğer bir iki resim çekip bize de izin verirseniz incelemeyi anasayfaya koymak isteriz.

8. Illustrator

Illustrator Yeni Üye

elbette alıntı adresi de altında yer almak koşuluyla koyabilirsiniz. size özel mesaj ile gerçek resimlerinden yollayacağım.

9. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Anasayfamıza incelemenizi ekledim. Kaynak olarak bloğunuza link verdim.
    Teşekkür ederim.

10. Gospelll

Gospelll Yeni Üye

bu urunun serisi bitti yerıne daha degısık modeller gelıo bılgınıze dv5-1170 gibi daha da iyi.

Sayfayı Paylaş