Hp Dv2700 Wireless Problemi

Konu, 'Hp Notebook' kısmında denemm tarafından paylaşıldı.

1. denemm

denemm Yeni Üye

Resimlerde Görmüş Olduğunuz Çözemediğim Wireless Sorunumdan İbarettir.
    Acaba Diyorum Bluetooth Driveri Yüklenmediği İçinmi Görmüyor.
    Bluetooth Alt Köşede Görünüyor Fakat Açtığımda "Bluetooth Device Not Found" Uyarısını alıyorum.
    Donanım Radyosu Kapalı Diyor / Bu Eğer Pcnin Kenarında Bulunan Wireless Açma Kapama Tuşuysa Bu Zaten AÇIK !
    Ayrıca Belirtmek İsterim Arkadaşlar. Vista'dan Çevirdim Laptopu Vista Sürümündeyken Sorunsuz ÇALIŞIYORDU..
    Bu Konuda Bana Yardım Edebilecek Uzman Arkadaşlardan Yardım Bekliyorum. Teşekkürler.
    Bluetooth İle Alakalı Olduğunu Düşünüyoum. ve birde. şarj durumunu göstermiyor. Onunda Driverle Alakalı
    Sorunu Oldunu düşünüyorum. Aşağıda Laptopun Bilgilerini Yazıcam Everestle Raporu Buraya Yazamıyorum Özür Dilerim
    Everestin Raporunda Şarj Durumunda : AKÜ YOK diyor ve Şu Anki Güç Kaynağı : AC HAT olarak geçiyor

Laptop : Hp Dv2720ET / Ekran Üzerinde dv2000 yazıyor ama
    Anakart Adı: Wistron 30CE
    Çipset : Intel Crestline-PM PM965
    PCI/PNP AĞ : Intel PRO/Wireless 3945ABG/BG Network Connection

Driver : Intel(R) PRO/Wireless 3945ABG/BG XP DRiver
    Sorun : Arama Yapıldığında Modem Bulmama , ve İnternette 2 Gün Arayıp İndirmediğim Driver Kalmamasına Rağmen
    Sorun Devam Etmekte. ve Hp Wireless asistanı sildiğimdede Ağ Anahtarı Kapalı Diyor. onu sadece Test için kurdum
    Testte Fotoğrafta Gördüğünüz Hatayı Alıyorum Lütfen Yardımcı OLun.
    foto1
    foto2
    foto3

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

hp wireless asssistant bence kurulu olmalı. Bu arada fn tuşlarının çalışması için hp nin quick touch vb programlarını kurdunuz mu? wireless fn tuşu yardımıyla açılmıyormu

3. denemm

denemm Yeni Üye

Wireless Tuşu FN ile değil laptopun altında açma-kapama tuşu var ordan açıp kapıyorum ama çalışmıyor. Hp Wireless Asistan Kurmayı denedim fakat. indirdiğim yazılım kurulurken hata veriyor. çözemedim bir türlü :(

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

5. act02

act02 Yeni Üye

aynı sorun bendede mevcut önerdiğinizi yaptım ancak olmadı yapa bilen varmı acaba

Sayfayı Paylaş