HP dv2620et yavaşlama sorunu

Konu, 'Hp Notebook' kısmında Cexewe tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Cexewe

Cexewe Yeni Üye

HP dv2620et aldığımda vista home pre. ile gelmişti ve hızlı çalışıyordu.Xp pro. yukledım gunden berı gıt gıde yavaslamaya basladı.Acaba onerebılecegınız hızlandırmaya yarayan metodlar varsa paylasırsanız sevınırım.
    tesekkurler smdıden. [icon_santa]

2. kralserver

kralserver Yeni Üye

arkadaşım aynı sorun bendede var.
    bios yükledim f.21 e çıktım busefer xp kurulmaz oldu.
    sonra f13 buldum onu yükledim ama makine yavaş
    1.6 işlemcili makineler bile daha hızlı çalışıyor.
    çözen varmı

3. yenler83

yenler83 Yeni Üye

arkadaşlar bende de tam tersine vista da kağnı gibiydi. xp pro yükledim su an cok memnunum. ucak gibi. 35.6 saniye windows acılma zamanı... daha ne isterim [bravo]

4. kralserver

kralserver Yeni Üye

çözüm : en güncel biosu ve sisteminizin işletim sistemi neyse onu yüklemek [ vista ] çünkü bios donanımları ona göre ayarlıyor

5. ozanakbas

ozanakbas Yeni Üye

Merhaba;

Ben dv2620 de xp kurdum 2 adet sorunum var. 1.Sorun wireless çalışmıyor. 2. Sorun ise windows xp de bilgisayarı kapat komutu verince bilgisayar kendiliğinden kapanmıyor.Yani "şimdi bilgisayarınızı güvenle kapatabilirsiniz " diyor ve manuel olarak ellekapatmak gerekiyor. 2.Sorunum sanırım bios ACPI desteği yok biosta vista kendisi halletsin diye tasarlanmış ama bu durumu çözmek için ne yapmam gerekiyor sizce... Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

Ozan AKBAŞ

6. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Şuradaki sürücüleri deneyip, sorun devam ederse detaylı olarak orada anlatır mısınız?

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş