HP DV 6000 ETHERNET CONTROLLER driver

Konu, 'Hp Notebook' kısmında anLulkem tarafından paylaşıldı.

1. anLulkem

anLulkem Yeni Üye

Merhabalar...

HP DV6000 serisi notebook a sahip olanların format attıktan sonra korkulu belası olan ethrnet driver sorununu çok uzun uraşlar sonucunda çözdüm. Sorunu Türkiye servisi çözemeyince, Hp America servisini arayıp görüşme yapıldıktan sonra anlaşıldıki, Sitesindeki driver olması gereken driver değil... uzun konuşmalar sonrası driverı edindim ve sizlerle paylaşıyorum

http://rapidshare.com/files/91361948/DV6000_xp_ethrnt.exe.html

[alkis] [alkis] [alkis]

2. yalan19m

yalan19m Yeni Üye

S.a
    daha denemedim ama caliscagina emini simdiden saolun
    eMeGiNiZe salik

3. anLulkem

anLulkem Yeni Üye

uMarım sendede Sorunuz 1 ŞekiLde çalışır ;)

4. meKanSizKraL

meKanSizKraL Yeni Üye

olmadı yardımcı olabılecek arkadas yok mu

5. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Ethernet sürücüsünü bulamayanlarlar notebookun altındaki tam model adını yazsınlar, bakalım.
    dv6640et vb gibi

6. meKanSizKraL

meKanSizKraL Yeni Üye

hp dv6000

7. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Bir daha bakar mısınız :)
    O serinin adı, birde model adı olacak.

8. ZIKBAŞ

ZIKBAŞ Yeni Üye

yaaaaa arkadaşlar dv6000 ethernet tanımıyor bana yardımcı olurmusunuz

9. saka

saka Admin Yetkili Kişi

bir zahmet üstteki mesajları okuyup, cevaplar mısınız.

10. paycheck

paycheck Yeni Üye

dv6651et ethernet sorununu çözemedım yardımcı olursanız sevinirim

11. samerra

samerra Yeni Üye

Arkadaşlar uğraşlarınız için çok teşekkür ederim ama hala ben hp pavilion dv6000 de ses+ethernet driverlerini yükleyemedim yanlış hatırlamıyorsam driver yedekleme proğramları var emde setup olarak yedek alınan programlar bu model notebook kullanan bir arkadaş düzgün kurulmuş driverlerini yedeklese bizde bu kadar uğraşmasak :) kızmayın benimki bir teklif şimdiden teşekkür ederim...

12. samerra

samerra Yeni Üye

selam arkadaşlar olmadı ethernet kartı tam modeli dv6580et bu modeli kuran varsa driver exe si oluşturup siteye link verirse sevinirim şimdiden teşekkürler.

13. samerra

samerra Yeni Üye

HP DV6000 serisi notebook a sahip olanların format attıktan sonra korkulu belası olan ethrnet driver sorununu çok uzun uraşlar sonucunda çözdüm. Sorunu Türkiye servisi çözemeyince, Hp America servisini arayıp görüşme yapıldıktan sonra anlaşıldıki, Sitesindeki driver olması gereken driver değil... uzun konuşmalar sonrası driverı edindim ve sizlerle paylaşıyorum

14. yefeoglu

yefeoglu Yeni Üye

kardeş nerden indireblirim dv6000 in ethernet driverini?

15. saka

saka Admin Yetkili Kişi

tam model adına göre sitede arama yapın. dv6680et ve benzeri gibi.
    Hala bulamazsanız everest raporunuzu alalım.

16. tranquillity

tranquillity Yeni Üye

dv 6231 eu ethernet driver ı yardımcı olursanız sevinirim.

17. saka

saka Admin Yetkili Kişi

everest ile alınmış donanım raporunuzu yazınız.

18. canavar344

canavar344 Yeni Üye

öncelikle herkeze merhaba zannedersem benım sorunum bütün dv6000 kullanıcılarında var dv6172ea modeli olan laptop umun butun drıverları tam ama bırı hariç ethernet kard driver VE ne yaptıysam bulamadım yardımcı olursanız sevınırım sımdıden tesekkurler...herkeze iyi günler kolay gelsinnn

19. saka

saka Admin Yetkili Kişi

everest ile alınmış donanım raporunuzu yazınız.

20. beyazatli.com

beyazatli.com Yeni Üye

arkadaşlar gerçekten ben bu hp laptopun taa yani öncelikle ben bu sorunu şöyle çözdüm normal anakartların gigabayta ait anakartın otamatik kurulum cd sinde bu hıyarın drivarı var 86.mb tutuyor onunu için ben size tam rahatlıkla bulabileceğiniz açılımını veriyorum intel825 series lan driver olarak aratın bulursunuz dv6000 umarım çözersiniz

Sayfayı Paylaş