HP den 5 Yeni Pda

Konu, 'Mobil Cihazlar ve Telefonlar' kısmında saka tarafından paylaşıldı.

1. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Selam,
    Hp bu sonbaharda piyasaya 5 yeni pda birden sundu. Modellerin resimlerini aşağıda görebilirsiniz.

1. HP iPAQ 114 Classic Taşınabilir
    Yoğun yaşamınızı düzenlemek için tam da gerek duyduğunuz şey.

HP iPAQ 114 Classic taşınabilir, her yaştaki meşgul insanlar için şık bir kişisel ajandadır. Hayatınızı dengede tutmak için tasarlanmış bu şık ajanda, cep telefonunuzun uygun fiyatlı yol arkadaşıdır. Wi-Fi ile çevrimiçi olun 1 bağlantıda kalmak ve ajandanızı, bağlantılarınızı görevlerinizi güncel tutmak için.

Beş kilit özellik:
    Cep telefonunu tamamlayan ideal ikinci cihaz
    Windows Mobile 6 işletim sisteminin güçlü özellikleri ile ilk PDA
    Kullanımı kolay, şık tasarım: yalnızca 13 mm kalınlıkta
    Tümleşik 802.11b/g ağ ile e-posta ve internet'e bağlanın
    İçerisindeki verimli Microsoft yazılımları ile üretken olun

» Ayrıntılı bilgi içinHP iPAQ 114 Classic Taşınabilir (.pdf) - Güz 2007'de piyasada

2. HP iPAQ 214 Enterprise Taşınabilir

Yeni HP iPAQ 214 Enterprise Taşınabilir iş uygulamalarınızı ve üçüncü taraf dikey çözümlerden oluşan geniş bir yelpazeyi çalıştırabilir. Diğer taşınabilir platformlara çekici bir alternatif. 4 inçlik dokunmatik ekranı ve 802.11 b/g kablosuz ağı ile 2, kurumsal sınıf bağlantı sunar, böylece ticari işlemlerinizi taşıyabilir sonuçları geliştirebilirsiniz.

Beş kilit özellik:

Büyük 4 inçlik dokunmatik ekran: 480 x 640 piksel VGA
    Mobil iş uygulamalarını çalıştıracak güçlü işlemci
    HP Smart Connector ile harici cihaz işlevleri
    Tümleşik 802.11b/g ağ ile e-posta ve internet'e bağlanın
    Bluetooth® kablosuz teknoloji özelliğine sahip klavye, kulaklık gibi çevre birimleri ile bağlantı.

» Ayrıntılı bilgi için HP iPAQ 214 Enterprise Taşınabilir (.pdf) - Güz 2007'de piyasada

3. HP iPAQ 314/316 Seyahat Eşlikçisi

HP iPAQ 314/316 Seyahat Eşlikçisi ile birinci sınıf seyahat. İster iş, ister eğlence için yolculuk edin, bu gelişmiş, yüksek netlikte 3B navigasyon sistemi yolunuzu bulmanıza yardımcı olmak için mükemmel ve etkileyici bir deneyim sunar. Gelişmiş GPS teknolojisi 3 Gitmeniz gereken yerlerde size adım adım rehberlik yapar. Gitmeden önce bilgisayarınızdaki rehberinizi iPAQ gezi planlama hizmeti ile özelleştirin ve daha özel ve verimli bir gezi için iPAQ 314/316 cihaza indirin. Yolda iPAQ 314/316 cihazınızı Bluetooth® kablosuz teknoloji özellikli cep telefonunuz için ahizesiz cevaplama sistemi olarak kullanın. 1. Vardığınızda premium eğlence sistemi ile dijital ortamın keyfini çıkarın. HP iPAQ 314/316 Seyahat Eşlikçisi ile birinci sınıf seyahate geçin.

Beş kilit özellik:

Gelişmiş, yüksek tanımlı 3B navigasyon deneyimi
    Hızlı çalışan işlemci, yüksek tanımlı dokunmatik ekran
    Web tabanlı gezi planları ile gezinizi özelleştirin
    Birinci sınıf kişisel eğlence sistemi
    Telefonunuza bağlanmak ve ahizesiz konuşmak için Bluetooth® kablosuz teknoloji

» Ayrıntılı bilgi için HP iPAQ 314/316 Seyahat Eşlikçisi (.pdf) - Güz 2007'de piyasada

4. HP iPAQ 614/614c Business Navigator

İşinizi, adım adım ilerletin.

İşinizin siz hareket halindeyken çalışmaya devam etmesi gerekir. iPAQ 614/614c Business Navigator, GPS yön bulma özelliği olan bir üçüncü nesil (3G) cep telefonudur. 3. Yüksek hızlı kablosuz bağlantı ile internet'e ve e-postalarınıza gerektiğinde erişebilirsiniz 4,5,6. Büyük 2,8-inçlik ekran şirketi uygulamalarını çalıştırmanızı sağlar ve adım adım işinizi ilerletmenizi sağlar 9. Ayrıca iPAQ 614c cihazındaki dahili 3 megapiksel kamera yüksek çözünürlükte görüntü ve videoları yakalamanızı sağlar.

Beş kilit özellik:

Basit ve adım adım gezinme için tümleşik destekli GPS 9 navigasyon
    Tek elle çalıştırılır: Akıllı Dokunmatik gezinme tekerleği ile kolayca e-postalarınızı kaydırın veya dosyalar arasında dosyalar arasında gezinin.
    E-posta ve Kişisel bilgi yöneticisi (PIM) verileri ile birlikte iş sınıfı mobil uygulamaları çalıştırabilir
    Üstün kullanım kolaylığı için büyük 2,8 dokunmatik ekran
    3G ve dört bant kablosuz ile telefonunuzu tüm dünyada kullanın ve dizüstü bilgisayarınızı internet'e bağlamak için yüksek hızlı modem olarak da kullanın

» Ayrıntılı bilgi için [url_http://h41257.www4.hp.com/gomobile/pdf/products/ipaq_launch/iPAQ_610_datasheet.pdf]HP iPAQ 614/614c Business Navigator (.pdf)[/url] - Güz 2007'de piyasada

5. HP iPAQ 914/914c Business Messenger
    Yolculuk sırasında çalışmaya devam edin.

Güvenilir bir iş ortağı gibi, iPAQ 914/914c Business Messenger'ın iletişiminizi ve üretkenliğinizi işinizin gerektirdiği her yerde ve her zaman sürdürmenizi sağlayacağından emin olabilirsiniz. 3G cep telefonu 6,7, önemli iş uygulamalarını çalıştırabilmesi ile tümleşik GPS navigasyonu 8, ve alfasayısal "QWERTY" klavye, tüm dünyayı avucunuza getirir.

Beş kilit özellik:

Kurumsal sınıf e-posta desteği ile hareket halindeyken de mobil ofis
    3G dört bant telefon yüksek hızla internet bağlantısı sunar
    Gitmeniz gereken yerlere götürür. Yerleşik Google haritalarıyla yolculuğunuzu planlayın ve ilginç yerler bulun 9
    Esnek bağlantı özelliği. Ofiste veya havaalanında ve otelde Wi-Fi bağlantı noktalarında çevrimiçi olun 1, 2 yerleşik 802.11b/g yüksek hızlı HSDPA ile
    HP Enterprise Mobil Cihaz ile işlerinizin ve özel verilerinizin güvenliğini sağlayın

» Ayrıntılı bilgi için HP iPAQ 914/914c Business Navigator (.pdf)- Güz 2007'de piyasada

2. spiritless

spiritless Yeni Üye

Merhaba Saka,

HP614 cihazını windowsvista business te mobile center ile senkronize edebiliyordum.
    Cihazi hard reset yaptım, şimdi senkronize yapamamaya başladım. Kablosunu taktığımda otomatik senkronize olurken şimdi olmuyor, özelliklerine baktığımda da unknown device diyor.

Mobile center i kaldırıp tekrar kurdum ama yine de değişmedi.
    Tavsiye edebileceğin bir yöntem var mı?

Kolay gelsin.

3. saka

saka Admin Yetkili Kişi

start , settings, connection settings, usb menüsünden hızı değiştirip dener misiniz.

Sayfayı Paylaş