Hp conpaq yardım lütefen

Konu, 'Hp Notebook' kısmında utangac1982 tarafından paylaşıldı.

1. utangac1982

utangac1982 Yeni Üye

Arkadaşlar bende hp conpaq nc 8430 model var cd rw gözü arıza verdi format atarken ve şu anda da açılmıyor.teknik serviste yok ne yapacağımı bilmiyorum,kargo yolu ile yollasam yolda bişey olmasından korkuyorum.ne yapacağım bilmiyorum yardım ederseniz çok sevinirim.ayrıca hard disk çok düşük 80 gb onu yükseltmek istiyorum hangisi tavsiye edersiniz ve en fazla ne kadar yükselir.teşekkürler

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Bu konunun en başında hp teksik servisler ve nasıl ürün gönderebileceğiniz yazıyor. Oradakileri yaparsanız kargo ile yollamaktan korkmanıza gerek yok.

Bulabildiğiniz en büyük diski takabilirsiniz. Ancak;
    Bilgisayarınızdaki hdd nin ide mi sata mı olduğunu bilmeniz gerekir. Bence notebooku alıp bir bilgisayarcıya gidin. Uygun olanı alın.

3. utangac1982

utangac1982 Yeni Üye

teşekkür ederim saka benim laptop hard diski sata,ben bunu her bilgisayarcıda değiştirebilirmiyim yani garantide sorun olur mu?sata hard diskte her hangi bir yükseltme derecesi varmı onu bilmiyorum.hp teknik servisi aradım sorunu bildirdim cd rw için ne yapmam gerek diye sordum fakat bana referans yada her hangi bir şey demedi sadece kargo ile yolla biz alırız dedi işte benim korkumda bu yani yolda yada başka bir sebepden dolayı birşey olmasından korkuyorum.ayrıca teknik servisteki kişiye sordum modeli belirttim hard disk konusunda pek düzgün bir cevap alamadım.durumu nasıl çözeceğim bilmiyorum?

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Bulabildiğin en yüksek kapasiteli sata notebook diskini takabilirsin. Herhangi bir sorun olmaz.

Kargolar artık sigortalıdır. Düzgün bir kargo firmasıyla gönderirsen sorun yaşamazsın.

Sayfayı Paylaş