hp compaq6720s sol ctrl [fn] tusu problemi.

Konu, 'Hp Notebook' kısmında dEwOo tarafından paylaşıldı.

1. dEwOo

dEwOo Yeni Üye

Oncelikle Saka Arkadasımdan Özür Dilerim Forum Kurallarını Okumadan Konu Yazdığım için.
    Merhabalar Benim Problemim Bilgisayarıma Format Atıp Vistadan Xp'ye Çevirdim Hersey Duzgun Calısıyor Fakat SOL ctrl ve [fn] Tusu Calısmıyor Quicklaunch Falan Hepsi Yuklu Ne Yapıcagımı Bilmiyorum Yardım Edin Ne Olur =) Şimdiden tesekkur ederim... [imdat]

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

3. dEwOo

dEwOo Yeni Üye

Öncelikle ilgin icin teşekkür ederim ama hepsini kurdum ama nafile hala calısmıyor. Binpişman Oldum valla=) Copy+paste bile yapamıyorum=(

4. dEwOo

dEwOo Yeni Üye

Yardımınızı bekliyorum.

5. dEwOo

dEwOo Yeni Üye

Arkadaslar Zor Durumdayım Lütfen Biri Bana Yardım Etsin...

6. saka

saka Admin Yetkili Kişi

ctrl tuşunun çalışmamasının programlarla ilgili olacağını sanmıyorum.

7. relianttr

relianttr Yeni Üye

BU SORUNU BENDE AŞAMADIM AMA SORUN CTRL ÇALIŞMAMASI DEĞİL, FN TUŞU CTRL OLARAK CTRL TUŞU FN OLARAK ÇALIŞMAKTA ÖNCEDEN BÖYLE BİR SORUN YOKTU, YENİ WİNDWS KURUNCA OLDU, FİRMWAREDEN OLABİLİR Mİ DİYE DÜŞÜNÜYORUM

8. tweenweb

tweenweb Yeni Üye

ARkadaşlar bende aynı sorundan müzdaribim ama olayı tam olarak çözemedim.
    Yarın tekrar windows kuracam pcye kesin sürücülerin içinde bi meret engel oluyo (fn)Tuşu ile LCD ışıklarıda yanmaz oldu.İlk kurduğumda sürücüleri tanıtmadan çalışıyordu.Hp 550 var şun ben dede

9. x_prens

x_prens Yeni Üye

konu için tşklerr arkadşlar sorun bios ayarlarında da olailir tavsiyemdir bios ayarlarına bi bakalım :|

Sayfayı Paylaş