Hp Compaq Preserio V6328EA XP driverları ????

Konu, 'Hp Notebook' kısmında selimm tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. selimm

selimm Yeni Üye

Arkadaşlar Compaq Preserio V6328 EA XP driverları için yardımcı olurmusunuz ?

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Ürün özellikleri ve kullanılan parçaların üreticilerini verirseniz deneriz.
    Bunun için everest programını kullanabilirsiniz.

3. selimm

selimm Yeni Üye

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

5. selimm

selimm Yeni Üye

Allah razı olsun çok teşekkür ederim :p

6. selimm

selimm Yeni Üye

Ses kartı driveri çalışmadı sanırım bunun kii
    Conexant High-Definition Audio Driver

7. saka

saka Admin Yetkili Kişi

O zaman onu kolayca bulabilirsiniz. Bizimle de paylaşırsanız seviniriz. Diğerleri oldu mu?

8. selimm

selimm Yeni Üye

haklısın kolay oldu
    Conexant High-Definition Audio Driver [eklenti]ftp://ftp.hp.com/pub/softpaq/sp32501-33000/sp32823.exe,indir[/eklenti]

Bu arada diğerlerinde sorun çıkmadı. ;)

9. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Böylece bir notebooku daha vistadan kurtarmış olduk. Soruyu düzgün soran, istediğimiz detayları veren herkesin sorunu bir şekilde çözülüyormuş demek ki. Yardımcı olmuyorsun diye yakınan arkadaşlara duyurulur.

10. selimm

selimm Yeni Üye

Sen dünyanın 8. harikasısın desem mubalağa etmiş olmam sanırım. Daha önce 3 deneme daha yaptım ama başarısız oldum. Bu siteyle tanıştıkta sonra vistadan kurtuldum. Ama ne yazık kii arama motorlarında bu site çok arka sayfalarda kalıyor. İlk sayfada çıksa problemlere yetişmen oldukça zor olur sanırım :)
    Her şey için tekrar teşekkür ederim ...

11. kadirunus

kadirunus Yeni Üye

ses kardı yamasınıda şifre olduğu için bi işe yaramadı

12. The Wind

The Wind Yeni Üye

şifre= "www.notebook.gen.tr" dir muhtemelen.

13. selimm

selimm Yeni Üye

merhaba daha önce ses driverini ykledim çalıştı ama tekrar format atmam gerekti ancak bu defa ses driverini yükleyemiyorum. Bir de verdiğiniz modem linkinde problem var.

14. noname42

noname42 Yeni Üye

inş vistadan kurtulunca buraya bi teşekkür mesajı daha yazacağım. elleriniz dert görmesin..

15. noname42

noname42 Yeni Üye

arkadaşlar ses kartında problem çıktı. verilen driverları yükledim ama olmadı yardım edebilecek var mı?

16. KEZA456

KEZA456 Yeni Üye

[alkis]

17. serhat777

serhat777 Yeni Üye

Merhaba arkadaslar sitenizin çok faydasını gördüm yapanların emeği geçenlerin gerçekten ellerine sağlık.şimdiyekadar hepsi oldu ama 6328ea nın ekran kartını bitürlü tanıtamadım aygıt yöneticisinde Mobile Intel(R)945 Express Chipset Family yazıyor tanımış gibi ancak başında ünlem olduğundan düzgün çalışmıyor lütfen yardım..

18. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş