Hp compaq presario v6000 driver sorunu

Konu, 'Hp Notebook' kısmında sacred17 tarafından paylaşıldı.

1. sacred17

sacred17 Yeni Üye

pc me xp kurdum ama ses kartı ve wlan driverlerini bulamadım elinde bulunan varsa verbilirmi? [director] [imdat] [imdat] [imdat]

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Tam olarak model adı nedir? bu model adına göre sitede arama yaptınız mı?
    Yaptınız ve bulamadıysanız model kodunu ve şu konuda istediğimiz raporu yazabilir misiniz.

3. sacred17

sacred17 Yeni Üye

hp compaq presario v6730ET KN046EA dün xp kurdum sitedeki bilgilerden ama sesle wlan driver ini yapamadığım için tekrar vistaya döndüm

4. sacred17

sacred17 Yeni Üye

5. zemliy

zemliy Yeni Üye

merhaba arkadaşlar elimde bi leptoop var hp compaq v6000 v6328ea modeli bu leptoopun
    1- Ağ denetleyicisi driverini
    2- Ethernet denetleyicisi driverini
    3- HP İntegrated module driverini
    4- SM Bus denetleyicisi driverlerini
    tabi windows xp sp2 driverleri

bulamadım bana bu konuda acil yardımcı olursanız sevinirim 2 gündür kafayı [ofof] yiyecem...

6. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Önce forumda ya da google arasaydınız şu sayfayı bulurdunuz.
    hp-f5/hp-compaq-preserio-v6328ea-xp-driverlari-t1097.html

7. suretbaz

suretbaz Yeni Üye

Ya ben daha yeni bir hp presario v6000 aldım ve vista yüklü ama duyduklarım ve forumlardan okuduklarıma göre vistada sorunlar çıkıyormuş acaba ne gibi sorunlar çıkıyor (benim daha iki gün oldu alalı) hazırlıklı olmam açısından.

8. irmak57emre

irmak57emre Yeni Üye

Hp compaq presario v6000 xp diriverleriniz önceden sitenizde bulabliyordum ama simdi tıkandım kaldım yardımcı olursanız sevinirim

9. veysi014

veysi014 Yeni Üye

arkadaşlar COMPAQ V6000 V6328EA makinesi için burdan indirdiğim ses,modem, ekran kartı driverleri uymadı makineye.driverleri buldum burda.format çektik makineye vistadan kurtulalım dedik.kurtulduk ta bahsettiğim driverler uymadı işte.ya arkadaşın makinesi bu yarın teslim etmem gerekiyor.mahçup olmayayım.yardımlarınızı bekliyorum.şimdiden sağolun.

10. veysi014

veysi014 Yeni Üye

ben verdiğiniz bu sayfadan indirdim driverleri ses,modem,ekran kartı uymamıştı.

bi de bişey soracaktım size

HP integrated module ne demek bir fikriniz var mı acaba???aygıt yöneticisi bölümünde sarı renkli görünüyor.ne olduğunu anlamadık.ses driverini tanıdı yalnız ses yok makinede sadece bahsettiğim gibiHP integrated module
    sadece bu sarı renkle görünüyor ama sesi tanımış olmasına rağmen ses yok.yardımlarınızı bekliyorum.çok sağolun.başarılar...

11. saka

saka Admin Yetkili Kişi

bu notebookla ilgili temiz bir konu açacağım bugün. Birazcık bekleyiniz.

12. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Sayfayı Paylaş