Hp Compaq Presario CQ61-330et xp için wireless driveri gerek

Konu, 'Hp Notebook' kısmında notbookgentr tarafından paylaşıldı.

1. notbookgentr

notbookgentr Yeni Üye

notbookgentr de var baktım ama onu indiriyorum çalışmıyo bana bi yardımcı olurmusunuz iyi bilen birisi veya bu sitenin büyükleri bu sorunumu halledermi rica etsek.windows 7 den xp ye geçtik napcaz bilmiyorum üretmediler mi bu driveri.uzak masa üstü bağlantısı yapsak yaparmısınız site yöneticisi abiler bi el atın.marka everestten baktım Atheros AR9285 802.11b/g Wireless Network Adapter PCI yazıyo nette bakmadığım yer kalmadı .

2. notbookgentr

notbookgentr Yeni Üye

3. notbookgentr

notbookgentr Yeni Üye

konuyu çözümlendi derseniz iyi olur

4. yemman85

yemman85 Yeni Üye

KARDEŞ ELİNE SAĞLIKTA BU LİNKİ BİR YENİLESEN SANA ZAHMET. BİDE SENDEN RİCAM XP DRİVERLERİ VARSA CQ61 İN ONLARI YÜKLEYEBİLİMİSİN?

5. saka

saka Admin Yetkili Kişi

gerekli sürücüler sitede var. arama yapınız.
    Büyük harflerle yazmayın.

6. nuri37781

nuri37781 Yeni Üye

vardıda niye adam başka yerden bulmaya çalıştı yada o an inmiyodu o dosya sitenizden olamaz mı?

7. nuri37781

nuri37781 Yeni Üye

8. Dandelo

Dandelo Yeni Üye

Teşekkürler çok işime yaradı. Yoksa sabaha kadar uğraş ( 6-7 :D ). Sitede 300 serisi için olan driverlar işe yaramıyor. Kendine has sinir bozucu özellikleri var ama hallettim ben. Tek görüntü kötü gibi geldi bana. Uykusuzluktan da olabilir. Saat 22.00 den beri xp ye geçmeye çalışıyorum. Sonunda işler şekile getirebildim bilgisayarı

Sayfayı Paylaş