HP Compaq Presario CQ60-211 DX XP drivers (YARDIM LÜTFEN!!!)

Konu, 'Hp Notebook' kısmında timmycon tarafından paylaşıldı.

1. timmycon

timmycon Yeni Üye

Arkadaşlar öncelikle özür diliyorum konuyu nereye acacagımı tam net kestıremedım soyle bı sorunla karsı karsıyayım bende compaq CQ60-211 DX laptop var ve Xp kurulumu yapmak ıstıorum ancak offical sıteye baktıgım zaman hem hp hemde compaq (zaten aynı yere baglılar sanırsam) sadece xp için 4 tane driver cıkıor karsıma baska yerden de bulamadım lutfen bu konuyla ılgılı yardım alabılırmıyım bılen bırı varsa sımdıden tesekkurler....

2. timmycon

timmycon Yeni Üye

Kod:
    --------[ EVEREST Corporate Edition ]-----------------------------------------------------------------------------------

Sürüm                                             EVEREST v5.02.1750/tr
        Karşılaştırmalı Test Birimi                       2.4.258.0
        Anasayfa                                          http://www.lavalys.com/
        Rapor Türü                                        Rapor Sihirbazı [ TRIAL VERSION ]
        Bilgisayar                                        HÜSEYİN
        Oluşturan                                         HÜSEYİN BEKTAŞ
        İşletim Sistemi                                   Microsoft Windows XP Professional 5.1.2600 (WinXP Retail)
        Tarih                                             2009-06-30
        Saat                                              13:05

--------[ Özet ]--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bilgisayar:
          Bilgisayar Türü                                   ACPI Tek işlemcili Bilgisayar  (Mobile)
          İşletim Sistemi                                   Microsoft Windows XP Professional
          OS Servis Paketi                                  [ TRIAL VERSION ]
          Internet Explorer                                 6.0.2900.5512
          DirectX                                           4.09.00.0904 (DirectX 9.0c)
          Bilgisayar Adı                                    HÜSEYİN
          Kullanıcı Adı                                     HÜSEYİN BEKTAŞ
          Oturum Etki Alanı                                 [ TRIAL VERSION ]
          Tarih / Saat                                      2009-06-30 / 13:05

Anakart:
          CPU Türü                                          Mobile Intel Celeron 585, 2166 MHz (13 x 167)
          Anakart Adı                                       Wistron 3612
          Anakart Çipseti                                   Intel Cantiga GL40
          Sistem Belleği                                    [ TRIAL VERSION ]
          BIOS Türü                                         Insyde (10/17/08)

Görüntü Birimi:
          Görüntü Bağdaştırıcısı                            Mobile Intel(R) 4 Series Express Chipset Family  (256 MB)
          Görüntü Bağdaştırıcısı                            Mobile Intel(R) 4 Series Express Chipset Family  (256 MB)
          Monitör                                           Chi Mei N156B3-L02  [15.6" LCD]
          Monitör                                           Chi Mei N156B3-L02  [15.6" LCD]

Çokluortam:
          Ses Bağdaştırıcı                                  Conexant Cx20561 @ Intel 82801IB ICH9 - High Definition Audio Controller [A-3]
          Ses Bağdaştırıcı                                  Intel HDMI @ Intel 82801IB ICH9 - High Definition Audio Controller [A-3]

Depolama :
          IDE denetleyici                                   Intel(R) ICH9M-E/M SATA AHCI Controller
          Disk Sürücüsü                                     HP v120w USB Device  (3 GB, USB)
          Disk Sürücüsü                                     TOSHIBA MK1652GSX  (160 GB, 5400 RPM, SATA-II)
          Optik Sürücü                                      Slimtype DVD A  DS8A2S-A
          SMART Sabit Disk Durumu                           OK

Bölümler:
          C: (NTFS)                                         [ TRIAL VERSION ]
          D: (NTFS)                                         76311 MB (76243 MB boş)
          Toplam Boyut                                      [ TRIAL VERSION ]

Giriş:
          Klavye                                            Standard 101/102 Tuşlu ya da Microsoft Natural PS/2 Klavye
          Fare                                              PS/2 Uyumlu Fare

Ağ:
          Birincil IP Adresi                                [ TRIAL VERSION ]
          Birincil MAC Adresi                               00-23-4E-2D-8E-29
          Ağ Bağdaştırıcısı                                 Atheros AR5006X Wireless Network Adapter
          Ağ Bağdaştırıcısı                                 Realtek RTL8102E Family PCI-E Fast Ethernet NIC

Çevre Birimleri:
          USB1 denetleyici                                  Intel 82801IB ICH9 - USB Universal Host Controller [A-3]
          USB1 denetleyici                                  Intel 82801IB ICH9 - USB Universal Host Controller [A-3]
          USB2 denetleyici                                  Intel 82801IB ICH9 - USB2 Enhanced Host Controller [A-3]
          USB2 denetleyici                                  Intel 82801IB ICH9 - USB2 Enhanced Host Controller [A-3]
          USB-Aygıt                                         USB Yığın Depolama Aygıtı
          Akü                                               Microsoft AC Bağdaştırıcısı
          Akü                                               Microsoft ACPI Uyumlu Denetim Yöntemi Pili

DMI:
          DMI BIOS Sağlayıcısı                              Hewlett-Packard
          DMI BIOS Sürümü                                   F.31
          DMI Sistem Üreticisi                              Hewlett-Packard
          DMI Sistem Ürün Adı                               Compaq Presario CQ60 Notebook PC
          DMI Sistem Sürümü                                 F.31
          DMI Sistem Seri Numarası                          [ TRIAL VERSION ]
          DMI Sistem UUID                                   [ TRIAL VERSION ]
          DMI Anakart Üreticisi                             Wistron
          DMI Anakart Ürün Adı                              3612
          DMI Anakart Sürümü                                09.47
          DMI Anakart Seri Numarası                         [ TRIAL VERSION ]
          DMI Kasa Üretiçisi                                Wistron
          DMI Kasa Sürümü                                   Chassis Version
          DMI Kasa Seri Numarası                            [ TRIAL VERSION ]
          DMI Kasa Fiyat Etiketi                            [ TRIAL VERSION ]
          DMI Kasa Türü                                     Notebook

3. timmycon

timmycon Yeni Üye

bütün driverları sorunsuz yukledım bır tek ses kartını yukleyemedım nerde ne kadar drıver vcarsa denedım ama olmadı ve ısın en komık tarafı en son vista driver ını yukledım xp ye sorunsuz yukledı aygıt yonetıcısınde tanıtılmıs bı sekılde gordu fakat yıne ses cıkmıor nasıl ıs anlamadım kafayıda yemek uzereyım....

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

5. timmycon

timmycon Yeni Üye

tesekkurler cevağptan once ses sorununu cozdum fakat sole bı durum daha cıktı ortaya bu seferde wirelles dosyalarıyula cakıstı ve su anda wirelisla ınternete baglanamıorum bunun ıcınde bır cozum soylersenız tesekkurler ....

6. timmycon

timmycon Yeni Üye

tesekkurler yardımlarınız ıcın butun sorunlar cozuldu ve soruynsuz sekılde makıne calısıor

7. DisturbeD

DisturbeD Yeni Üye

Ben packardbell tj 65 ses kartı driverını bulamıyorum bunu buraya yazmamın sebebi ses bağdaştırıcıları aynı olması yani Conexant Cx20561 Intel 82801 yardım ederseniz sevinirim kafayı yemek üzereyim. Xp driverını bulamıyorum birsürü buldum indirdim forumdan olmuyor hiçbiri... [ofof]

8. saka

saka Admin Yetkili Kişi

hp-notebook-f5/hp-compaq-presario-cq60-211-dx-xp-drivers-yardim-lutfen-t8738.html#p57422

9. ankara_yolcu

ankara_yolcu Yeni Üye

bende cq61-105et de oluyor aynı sorun vista driver ı sorunsuz görüyor ancak ses yok ses 5 sn geilyor sonra yok oluyor. conexant ta uaa yı dene uaa uyunca çalışır benim ki ıdt onda uaa da yok kendi içinde ama yine ses yok

Sayfayı Paylaş