HP Compaq Presario CQ60-130ET - FV613EA notebook

Konu, 'Hp Notebook' kısmında saka tarafından paylaşıldı.

1. saka

saka Admin Yetkili Kişi

2. kazem_shaggy

kazem_shaggy Yeni Üye

sata drıver lı xpsp3 cd yaptım kurulum oldu. drıver ları tanıttım hersey normal fakat ınternete cıkamıyorum. hersey normal gozukuyor. acaba sata drıver cd yaparken ne tur xp kullanmam lazım sp3 buna uygun mudur yada drıver lar mı uyumsuz bana yardımcı olabılırmısınız. xpsp3 cd ye sata drıver ekledım bunun etkısıde olabılır mı

tesekkurler

3. saka

saka Admin Yetkili Kişi

internete bağlanmak ile sp nin alakası olduğunu sanmıyorum. aygıt yöneticisinde soru işaretli aygıt var mı?
    Bu arada everest ile donanum raporunuzu alarak buraya ekler misiniz.

4. kazem_shaggy

kazem_shaggy Yeni Üye

sizin sitenizde ayne soyle yazıyor

1- sata drıver ı cd ye ekleyın ve pc yı kurun
    2- daha sonra sp3 ekleyın
    3- sonra donanım drıver ları kurun

bende de sp3 lu xp cd vardı dırek ıcıne sata drıver ekledım. fakat sızın belırtmıs olduıgunuz drıver ları sırasıyla kurmadım forumda yazılan gıbı. bundan kaynaklanan bır sorun olabılır mı. ayrıca butun drıverlar sorunsuz bır sekılde kuruldu. herhan gıbıbır hata yok.

ayrıca forum sıtenızı yenı kullandıgım ıcın kusura bakmayın yanlıs yerlere msj attım bıde everesti tam olarak anlamadım yardım edersenız konuyu buraya tasıyabılırım.

5. kazem_shaggy

kazem_shaggy Yeni Üye

bana bıde drıver adresını gonderırmısın sırayla kurarsam belkı sorun ortan kalkar. bır sey daha ısın ılgınc yanı ag uzerınden butun pc lerı goruyor ama ınternete baglanmıyor. belkı bu sıralama yuzunden olabılır gıbı gelıyor.

6. kazem_shaggy

kazem_shaggy Yeni Üye

herseyı harfıyen uyguladım ama bır turlu ethernet kartı drıver ı sorun yaratıyor. ıp adres alıyor fakat ınternete cıkamıyorum. bununla ılgılı yardım edecegın baska bır drıver ve sorunu cozucek herhangıbır onerın var mı

7. tirintaz

tirintaz Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar, ben de HP Compaq Presario CQ60-130ET kullanıcısıyım.
    İşletim sistemi olarak Mac OS x86 10.5.6 kullanıyorum.
    Güzel bir notebook.Tavsiye ederim.

Sayfayı Paylaş