Hp Compaq Presario A900 alınır mı?

Konu, 'Hp Notebook' kısmında asill_prens19 tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. asill_prens19

asill_prens19 Yeni Üye

Mrb arkdaşlar uzun zamandır laptop almak istiyodm ve sonunda bi tane aklıma yatan model bulabildim.Ama laptop'lar hakkında Hiç bilgim yok Alıpta pişman olmak istemiyorm.Beğendiğim laptop Hp Compaq Presario A900 modeli.Dış Görünüşü Mükemmel 17 inç ekrana sahip.Bu model hakkında acil yardıma ihtiyacım var Sizce almalımıyım.internet fil müzik fotshop ve ofis programları genel ağırlıklı olucak.Bide bi Undergrand oynayablsem yeterli olur Arkdaşlar Lütfen bilgi veriiinnn şimdiden teşekür ederim ....

http://www.teknosa.com/Cultures/tr-TR/P ... NOTEBOOK63

2. Dilmac

Dilmac Yeni Üye

3. asill_prens19

asill_prens19 Yeni Üye

Uslubumda ne gibi bi terslik var anlayamadım açıklarmısn lütfenn? :cry:

4. justice

justice Yeni Üye

Kardeşim şu üslup meselesini bende anlamadım.. Neyse kardeşim o dediğin laptop 949 dolar galiba. kardeşim hp pek tavsiye edilen bi cihaz olmamakla beraber özelliklerine göre bu cihaz biraz pahalı. Sana önerebileceğim asus veya toshiba almandır. toshiba da biraz pahalıdır. asus bu onuda iyidir. sana tavsiyem asus f3sr200dr modeli. Ben kendim kulanıyorum ve fiyatıda buna hemen hemen yakın. tabi bide teknosada pahalıdır bu cihazlar. başka yerlerde (vatan , mavi bilgisayar gibi) daha ucuza bulabilirsin. sana gözüm kapalı tavsiye ederim. buna bide 1 gb ram takarsan mükemmel bi alet oluyor. Call of duty 4 falan süper çalıştırıyor. sana iyi alışverişler inşallah sorunsuz bi cihaz alırsın. kolay gelsin

5. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Öncelikle büyük harfle yazılan mesajlar ve yardım edinnnn gibi başlıkları çok sevmiyoruz. Konu başlığının konu ile ilgili olması forumda düzen ve kolaylık sağlar.

Bu durumu kurallarımızda belirtmiştik.

Kod:
    Gönderilecek konuların başlıkları içerikleriyle alakalı olmalıdır. "Yardım, çok acele yardım..." gibi yazılar içeren konu başlıkları yazmamaya özen gösterin. Sonuçta hepimizin soru(n)ları önemli ve bir an önce çözüm beklemekte.
    Kod:
    Başlık ve içeriğinin anlaşılabilir bir dille, imla kurallarına ve Türkçe karakterlere dikkat edilerek yazılması, yanlış anlaşılmalara mahal verilmesini engelleyeceği gibi, diğer üyeler tarafından da daha kolay anlaşılmasını sağlayacaktır. IRC lisanı ile ileti yazmak, bir büyük bir küçük harfle yazmak, tamamı büyük, tamamı kalın, renkli yazılar kesinlikle yasaktır.
    Ayrıca bahsi geçen notebook hakkında zaten açılmış ve devam eden bir konumuz var.
    İki farklı konudan devam etmek yerine eski konudan devam edebilirsiniz.

hp-f5/hp-compaq-presario-a900-dizustu-bilgisayar-serisi-t952.html

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş