hp compaq nx6125 - xp kurulum da sorun

Konu, 'Hp Notebook' kısmında edecan tarafından paylaşıldı.

1. edecan

edecan Yeni Üye

selamunaleykum

Benim laptopta denemedigim bir yontem kalmadi bu sitededki bilgilerdende yararlanarak belki 10 tane cd yaktim nlite kullanarak ama olmadi benim laptop zaten ideymis bios ayarlarindada ahci davasida yok bu laptop cok acayip bisi ya allah askina yardim edin belki 50 nin ustunde sistem kurmusum ghost atmisim kafelere kendim teknik servisim ama bunun cozumunu bulamadim vallaha.

acayip olan bir sey var win 98 kuruluyor win me kuruluyor hele pardus canavar gibi calisiyor. ama windows xp yada vista bunnar kurulmuyor. harddiskten olsa bu sorunlari verirdi ornegin pardus kurulmazdi.

cozum icin sitede arama yaptim son 3 haftadir ne yedigim belli nede ictigim ama cozum yok. siz degerli kardeslerimden destek bekliyorum simdiden allah razi olsun.

not. hard disk de degistim olmadi. mini xp ve vista ile baslattim boot sector yaptim olmadi her yolu denedim son care sizsiniz allaha emanet

2. edecan

edecan Yeni Üye

Herhalde bunun hiç çözümü yok :S

3. bilge_82

bilge_82 Yeni Üye

bende aynı sorunla karşı karşıyayım 1 haftadır elimde patladı notebook compaq nx6125 win 7 kurulabiliyor fakat xp raid sürücülü bile kuramadım ayrıca kendi kurtarma cd side xp home onunla bile başlamıyor pc recovery çalışıyor başta sonra xp pro intro çalışıyo bi süre hatta sonsuz süre çalışırda ben izin versem sonra donuyo o introda ısınmasını istiyosan pcnin açık tutaarsın ama ben beklemeyi de denedim çalışmadı buna xp kuramıcaz sanırım 7 yüklücem artık kolay gelsin

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Yeni bir xp cdsi yapın, güncel sata sürücülerini ekleyin.

Sayfayı Paylaş