Hp compaq 6710s önemli bi sorun!!!

Konu, 'Hp Notebook' kısmında Anonymous tarafından paylaşıldı.

1. Anonymous

Anonymous Misafir

Öncelikle herkese merhaba.Elimde hp compaq 6710s marka bir laptop var.Ben bunu vistadan xp'ye çivirttirdim.Şu anda xp prof kurulu pcde.Ancak pc açıldıktan 15-20 bazen 10dk sonrada donmaya başlıyor.Donma dediğim fanlar çalışıyor.ekran açık ama mouse klavye görüntü oynamıyor.Forumlarda araştırdım.aşarı ısınma, fan kirlenmesi, driver yanlışlığı gibi sorunlar ile çözülmüş.Ancak laptopa daha dün yine format attım ve attıktan sonra pcde herhangi bi donma görmedim.1 saat falan rahat açık kalmıştı.Bazı yazacak arkadaşlarım recovery ile geri vista yap diceklerdir.recovery bölümü format attırdığım zaman silindi.ama elimde zamanında benden dvd çekmemi istiyordu ve ben çektim.sanırım buda recovery dvdleri dün onu denedim.sistem geri alma ve sistem kurtarma vardı.sistem kurtarmada % ilerlemeden işlem kapanıyordu. pc yeniden açıldığında ntrldr diye dosya eksit ctrl + alt+ del yapıp pc yeniden başlatmamı dedi ve her seferinde bununla karsılaştım.sonra xp kurdum işte.ne yapmam lazım.driverları hp'nin sitesinde indirdim.LÜTFEN YARDIMM EDİN!!! Bu arada teknik servise göndersek para alırlar mı çünkü xp kurduk ya. ama garantisi devam ediyor alalı 6 ay gibi bi süre oldu.

2. Anonymous

Anonymous Misafir

halen cevap veren yok.Nolur yardım edin yaa. [imdat]

Sayfayı Paylaş