hp 6720s hakkında

Konu, 'Hp Notebook' kısmında 1982yunus tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. 1982yunus

1982yunus Yeni Üye

slm arkadaşlar bende hp 6720s var özellikleri 1,73 ghz celeron işlemci 1 gb ddr II ram vede 120 gb hard disk bu lettop hediye geldi şimdi ben bunun cpu unu değiştirebilirmiyim vede yani ana kartın soket uyumlu bir işlemci ile mesela cor 2 duo 2,23 ghz falan olurmu merak ettim yardımcı olursanız sevinirim

2. gececi28

gececi28 Yeni Üye

valla aynısının 80 gb harddiskli modeli bendede var acaba desteklermi kardeş ya birimiz alıp denesek birde işlemci söküp takmak kolaymı ram gibi filan bilen bi yardım etse

3. The Wind

The Wind Yeni Üye

Değiştirebilirsiniz pinleri ve soketleri uyduğu takdirde fakat bu işlem sizin yapabileceğiniz bir işlem kesinlikle değil.Bir de mobil işlemciler zor bulunabilir ve pahalıdırlar..

4. 1982yunus

1982yunus Yeni Üye

boşver o zaman :D

5. enesist

enesist Yeni Üye

3 ay önce pentium m 1,7 ghz için 285$ + kdv ödeyen bir arkadaş vardı Güncel cpular özellikle dizüstü için (birde bu hp ise :D ) azcık pahalıdır :geek:

6. papiruss

papiruss Yeni Üye

Arkadaşlar notebooklar ile masa üstü sistemlerin mimarisi tamamen farklıdır. Öyle soketleri uyumlu diye işlemciler kolayca değiştirilmez. Chipset vb.. kontroller yapılması lazım.

7. gececi28

gececi28 Yeni Üye

ben vazgeçtim zaten celeron 1.73 ama sadece gerkli prog. açık kalırsa çokda kasmıyo yaa hemde vistada

8. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Konuya şuradan devam edebilirsiniz.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş