hp 530 aldım ama açmayı bile beceremedim lütfen yardım...

Konu, 'Hp Notebook' kısmında pissi tarafından paylaşıldı.

1. pissi

pissi Yeni Üye

arkadaşlar slm,
    bugün hp 530 notebook aldım , bilgisayardan anlamam hele notebook fln hiç bilmediim konular satın aldığım yerden notebook u açtıım zaman ilk kurulumu kendi kendine yapacağı söylendi ben de öyle yaptım ancak bir süre sonra hata verdi 'windows yüklemeyi tamamlayamadı bu bilgisayara windows yüklemek için yüklemeyi yeniden başlatın'
    şimdi napıcamı bilmiorum çünkü notebook u açtığım zaman sadece bu uyarı yazısı çıkıo :( bana çok acil yardım edebilirseniz çok sevinirim en başa nasıl dönebilirim ya da sorun ne olabilir hiç bir fikrim yok :(

2. ayhan85

ayhan85 Yeni Üye

makina ilk açılırken hp logosu cıktıgı anda f11 tuşuna basın kurulum yeniden başlıyacaktır.kurulum bitene kadar fişten çekmeyin ve kapatmayın kurulum bittikten sonrada muhakkak 2 adet dvd 'ye recovery cd'lerinizi olusturmanızı öneririm.kitapcıkta detayını bulabilirsiniz

3. pissi

pissi Yeni Üye

işte sorun da orda kurulum yeniden başlamıyor :( f11 e basıyorum bi menü gibi bi ekran çıkıyor hangi seçeneği seçersem seçeyim yine aynı uyarıyı veriyor

4. ayhan85

ayhan85 Yeni Üye

o zaman aldıgın ıcındekı ımage da hata olusmustur aldıgın yere goturursen yenıden ımage atarlar yada yeni ürün verirler kurulumu aldıgın yere yaptırırsan senın ıcın daha ıyı olur

5. xcodex

xcodex Yeni Üye

Daha fazla karıştırmadan Lütfen aldığınız yer ile irtibata geçiniz...
    (Yardım yükümlülüğü aldıgınız yer ve servistedir)

Sayfayı Paylaş