hp 500 driver lazım acil lütfen

Konu, 'Hp Notebook' kısmında hayat_engelli tarafından paylaşıldı.

1. hayat_engelli

hayat_engelli Yeni Üye

selma arkadaşlar benim hp 500 notebook um var ethernet driveri lazım sitesinde bulamıyorum hiç biyerde yok lütfen yardım ederseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

3. hayat_engelli

hayat_engelli Yeni Üye

yanlız hacım bunların hangisi ethernet bilmediğim için bakmadım nasıl yapabilirim aceba

4. The Wind

The Wind Yeni Üye

ethernet için lan yazar büyük ihtimalle...

5. hayat_engelli

hayat_engelli Yeni Üye

yok hepsini idirdim hatta bi arkadaş yazmış rapidden hepsini indirdim fakat olmuyor hp sitesinde ürünümün ismini felan yazdım fakat ethernet yok dierleri var

6. zombielit

zombielit Yeni Üye

arkadaşlar bende hp f505ea (gf794ea) laptop var sadece ethernet kartı kaldı wireler moden falan hepsi tamam da nvidia nforce networking controlleri tanımıyor bi zahmet lütfen yardımmmmmmmm......

7. hayat_engelli

hayat_engelli Yeni Üye

sevgili saka sen bi forum açmışsın everest ile ilgili fakat yükledim fakat hata verip çalışmadı kaç gündür arıyorum şu ethernet driverini bi yardım edersen çok iyiolur kardeşim kolay gelsin

8. hakansign

hakansign Yeni Üye

selamlar belki çözmüşsündür ethernet sürücü sorununu ama ben her ihtimale karşı yardımcı olmaya çalışayım istedim. söz konusu olan driverlar içinde sp33411.exe dosyasını yani nVidia nForce chipset driver & Networking controller etiketli dosyayı çalıştırırsan sanırım sorunun çözülür.kolay gelsin

Sayfayı Paylaş