Hizmet24

Konu, 'İşletim Sistemleri ve Diğer Yazılımlar' kısmında zipirtik tarafından paylaşıldı.

1. zipirtik

zipirtik Yeni Üye

Merhaba,
    Teknik servis firmasi olanlarin kullanabilecegi bir sistem.
    Arkadaslar teknik servis programini online olarak kullandiriyor ve tum ozelliklere sahip. Ayrica SMS ve mail atabiliyorum program uzerinden. Ama bundan da iyisi musteriye kredi karti ile odeme yaptiriyorum bu sistem uzerinden. Benim pos cihazim yada sanal posum yok ama bu sistem sayesinde varmis gibi hareket ediyorsun. Ayrica kendi firmamin web sitesinede urun sorgulamasini ekletebiliyorlar. Yani musterime urun durumunu hizmet24 dende bak diyebiliyorum benim kendi sitemdende bak diyebilyorum. Tavsiye ederim gayet kullanisli ve uygun. Ufak tefek eksiklikleri var ama bunlari da ekliyorlar. Denemeye deger. Yakinda satis stok modulu eklenicekmis. Satisda yapilabilecekmisiz.
    Herkese Iyi Calismalar.

2. Slithereen Guard

Slithereen Guard Yeni Üye

Güzel bilgi ama programın tam adını anlamadım - Hizmet24? :?:

3. zipirtik

zipirtik Yeni Üye

Programin adi Pro Teknik Servis. Programi online olarak http://www.hizmet24.com uzerinden kullanabiliyorsun. Burasiyla ben konustum bayagi iyi seyler planliyorlar. Daha evvelde bahsettigim gibi satis eklenicekmis ayrica buranin uzerinden son kullanicinin urununude teslim alip biz teknik servslere pas ediceklermis. Su anda her cesit guvenilir teknik servisler ediniyorlar. Ayrica adamlar google da onede cikmaya baslamislar. Yani size son kullanici ulasamazken bizeulasiyorlar diyorlar.
    Baktim zaten Teknik Servisler ve Teknik Servis Programi deyince direk 1. sayfadalar googleda.

Sayfayı Paylaş