HDMI çıkışlı laptop

Konu, 'Notebook Genel' kısmında surmenaj tarafından paylaşıldı.

1. surmenaj

surmenaj Yeni Üye

Arkadaslar merhaba,
    HDMI çıkışı olan orta seviyede (1.300-1.700 YTL) civarı bir lap-top bakıyorum.HDMI çıkış istememin nedeni, laptop ile plazma bağlantısı yapıp dizi izleyeceğim. S-Video çıkışında çok görüntü kaybı oluyor. Bu sebeple tercih etmiyorum. Bunun dışında lap-top'ı office programları, internet ve küçük çaplı programlar için kullanacağım.
    HP Pavilion serisinde HDMI çıkışlı, bütçeme uygun lap-top bulabiliyorum ama bu serinin sorunlu olduğunu duydum. Toshiba'da ise HDMI çıkışı olan cihazlar cok pahalı.(Ya da ben bulamadım)
    Marka olarak bir takıntım yok ama genel anlamda sorun yaşamayacağım bir marka istiyorum. Dell, Asus, Toshiba, Acer, HP olabilir.
    Fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.
    Tskr...
    OB

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

hdmi dan önce vga çıkışını denermisiniz. Ben vga çıkışından panasonic tv ye görüntü aktarıyorum. Görüntü bence güzel.

3. The Wind

The Wind Yeni Üye

Acer 5920 serisinin çoğunda var,bir bakın.

4. surmenaj

surmenaj Yeni Üye

Açıkçası su anki laptop'umda sadece s-video çıkışı olduğu için denemedim. Ama VGA çıkışı olan bir lap-top bulup en kısa zamanda deneyeceğim.
    Peki Acer laptop'ları tavsiye eder misiniz? Asus, Toshiba, HP 'nin yanında sanki marka olarak pek adı duyulmamış, servis problemi yaratabilir izlenimi veriyor bana. Çok mu ön yargiliyim?

5. SERKANAYYILDIZ

SERKANAYYILDIZ Yeni Üye

Toshibai, HP vs. markalar fazla para vermekten başka birşeye yaramıyor ACER bence super ben 5920G kullanıyorum 8600 GS ekran kartı HDMI çıkışı vs herşey mevcut bende dizi izliyorum ve goruntu 10 numara kesinlikle tavsiyem ACER

Sayfayı Paylaş