harddisk te c: vista, d:xp iken e bölümü...?

Konu, 'İşletim Sistemleri ve Diğer Yazılımlar' kısmında CyRaWarrior tarafından paylaşıldı.

1. CyRaWarrior

CyRaWarrior Yeni Üye

sisteme xp kurarken c yi vista için ayırdıktan sonra, d yi ikiye bölüp d:xp ve e:işletim sistemi olmayan bir bölüm şeklinde ayırsak:
    e yi hem vista hem de xp ile kullanırken sorun yaşar mıyız? Ben her iki sistemide kullanırken depolama için ayrı bir bellek parçası düşündüm. Yardımcı olursanız çok iyi olur çünkü xp yi kısa süre içerisinde sisteme ekleyeceğim.

2. CyRaWarrior

CyRaWarrior Yeni Üye

dostlar bir bilen yok mudur yahu zor bir soru değil kanısındayım ama kendimde cevaplayamadım :)

3. saka

saka Admin Yetkili Kişi

bence ntfs olduğu sürece herhangi bir sorun olmaz. o kısmı iki işletim sisteminde de sorunsuz kullanırsınız.

4. kuzi

kuzi Yeni Üye

5. ayhan85

ayhan85 Yeni Üye

dogru ama ilk önce xp daha sonra vista kurman gerekir tam tersini yaparsan sorun yaşarsın

6. aliyuksel

aliyuksel Yeni Üye

arkadasım sorun olur şimdi neden dıyeceksın vısta ve xp aynı makıanay kurarsın ama farklı yolları var xp varken vista kurmayı denersen xp uzerıen yukselme yapmak ısteyecektır 2. vista varken bi alt surumu olan xp kurmaz ayrıca baslangıcta buyuk ıhtımal sormaz ektra programlar var msn adresim aliyuksel_1990@hotmail.com ekelrsen yardımcı olurum

7. kuzi

kuzi Yeni Üye

Msn adresinizi aldım.Programlardan bana bahsedersiniz...

Sayfayı Paylaş