Hangisini alacağıma karar veremiyorum.. yardım

Konu, 'Notebook Genel' kısmında schubert tarafından paylaşıldı.

1. schubert

schubert Yeni Üye

Arkadaşlar ben grafik ve web dizayn işleriyle uğraşıyorum. alacağım laptop ı da bu amaçla kullanıcam. yanımda taşıyıp istediğim yerde rahatça çalışabilmek istiyorum. marka seçimini yaptım hp alıcam. ama model seçimini bir türlü yapamadım sürekli kafam karışıyor. kiminin işlemcisi kafamı karıştırıyor kiminin ekran kartı. bana bir fikir verip seçtiğim modellerin işlemcisi ve ekran kartı ile ilgili yorumlarınızı bildirirseniz sevinirim..

ilki HP PAV.DV5-1040ET Intel Core 2 Montevina P8600 2.4GHZ-3GB ram-512 Mb NVIDIA 9600GT-15.4''.. fiyatı 2.135 YTL

bir diğeri HP PAV.DV6760ET PENRYN INTEL CORE 2 DUO T9300 2.5GHZ-2GB ram-256MB NVIDIA Ge Force 8400 -15.4''.. fiyatı 2.104 YTL

ve sonuncusu HP PAVILION FN536EA DV6950 Intel® Core 2 Duo T8300 2,4 GHz-3 gb ram-256 mb Nvidia Geforce 8400M GS-15.4'' fiyatı 1.946 YTL

bu üçü arasında gidip geliyorum. aslında birinci ekran kartı ve ram açısından daha fazla kafama yattı. ama işlemcisi hakkında hiçbir bilgim yok. eğer bilen varsa oldukça iyi ve hızlı bir işlemci mi?

fikirlenizi ve yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

2. The Wind

The Wind Yeni Üye

montevina intelin son işlemci platformu,yani en güncel işlemci denebilir ve kesinlikle 1. seçeneği tercih ediniz,2. ve 3. seçeneklerle arasında çok fazla fark var.

3. schubert

schubert Yeni Üye

evet benim kafamada iyice 1. seçenek yatıyor zaten. sizden de böyle bir yorum gelince iyice kafama yatmaya başladı. büyük bir ihtimalle onu alıcam.

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

bu üç notebook arasında hiç tartışmasız 1. seçenek tabiki

Sayfayı Paylaş