Hangi Toshiba modelini alayım?

Konu, 'Notebook Genel' kısmında taltrap tarafından paylaşıldı.

1. taltrap

taltrap Yeni Üye

Arkadaşlar yazın yurtdışından bir laptop almak istiyorum aklımda sony,toshiba ve dell var,ama sanıyorumki büyük ihtimal toshiba alacağım uzun yıllar sadece laptop ürettiği ve kaliteli olduğu için.Uzun süre kullanılabilcek bir alet almak istiyorum bu yüzden güçlü özellikleri olmalı mesela en azından 2gb ram en az 256mb ekran kartı 200gb kadar hdd gibi özellikler arıyorum.Uzun zamandır A200 serisine bakıyordum dergilerden fakat gördümki yurtdışında A300 seriside çıkmış,fakat fiyatı oldukça uygun siz bu model hakkında ne düşünüyorsunuz merak ettim.
    Toshiba A305-S6843
    http://www.bestbuy.com/site/olspage...=product&tab=2&id=1203815723071#productdetail

2. The Wind

The Wind Yeni Üye

Bilgisayarın özellikleri iyi fakat oyun ve multimedya için X200 seşrisine bakınız,biraz tuzludur ama baya iyidir.

3. destructionzones

destructionzones Yeni Üye

Ben toshiba notebook sevisiym artı satışımızda var ben sana A200-23U diyorm özellkleri çok iyi piyasa fiyatı 2.500-2.750 arası ama bizde fiyatlar daha uygun istersen msn adresimi ekliyebilrsin sana daha fazla bilgi verebilrim fiyatlar ve modeller hakkında

Sayfayı Paylaş