Hangi Aileden bulamadım.......

Konu, 'Lenovo ( IBM )' kısmında m.sonmez tarafından paylaşıldı.

1. m.sonmez

m.sonmez Yeni Üye

Yeni aldığım notebook un driverlerini indirmek için sitesine gittiğimde hangi aileden olduğunu bulup indiremedim.Bu yazdığım hangi aileden bi yardımcı olur musunuz? :?:
    LENOVO NS76NTX CDT3400 4GB 320GB15.4 DOS 9300M

2. sanko86

sanko86 Yeni Üye

3. m.sonmez

m.sonmez Yeni Üye

sanko86 arkadaşım size çok teşekkür ediyorum.
    Hangi aileden olduğunu öğrendim.
    Bu almış olduğum notebook dos yüklü olarak elime geçti.
    Benim şimdi bir sorum daha olacak izninizle ; Daha önce almış olduğum başka bir lenovo modeli için(bu sitedeki yönergeleri takip ederek) sp3+xp+satadrivers hazırlamıştım ve xp yi o bilgisayara kurmayı başarmıştım.
    Hazırlamış olduğum kurulum dvd si halen duruyor acaba aynı dvd ile yeni bilgisayara da xp yi kurabilir miyim?
    ya da başka bir öneriniz olur mu?

4. sanko86

sanko86 Yeni Üye

Sizin dvd deki Sata driverleri eski ise verdiğim linkte @saka tarafından yazılmış satalı xp hazırlama konusu var ordaki driverleri indirip yeni bir satalı xp cdsi hazırlamanız gerekir.Ben yeni aldığım lenovo ya @saka nın anlatmış olduğu konuya göre xp kurdum satalı xp hazırlayıp.

5. m.sonmez

m.sonmez Yeni Üye

Hocam,ben bu bahsettiğim dvd hazırlama işlemini kasım-2008 de yapmıştım eski mi oluyor.
    Eskiden kastınızı tam anlayamadım. :?:

6. sanko86

sanko86 Yeni Üye

Yeni Sata Driverler ne zaman çıktı bilmiyorum ama bildiğim şu yeni laptoplarda yeni sata driverlere ihtiyaç duyuluyor harddiskin tanınması için sizin kasım 2008 de hazırladığınız Dvd bence sorun yaratmaz ki denemekten zarar gelmez.Yine bir sorun olursa bu başlık altında yazarsınız.

7. m.sonmez

m.sonmez Yeni Üye

Deneyip sonucunda bir sorun çıkarsa sizin yardımınıza tekrar başvurabilirim.
    Tekrar çok teşekkürler,saygılar.

8. sanko86

sanko86 Yeni Üye

Tabiki vaktim olduğu sürece burada yardımcı olurum.

Sayfayı Paylaş