Hafıza Kartımın Şifresini Unuttum!

Konu, 'Serbest Bölüm' kısmında kuzi tarafından paylaşıldı.

1. kuzi

kuzi Yeni Üye

Telefonum gecen hafta kvk ya gitmişti bu gün aldım ve hafıza kartını taktım şifre istedi.Unuttum...!Şifreyi kırma şansım varmı acaba [imdat]

2. mrtevo

mrtevo Yeni Üye

Telefonunuz symbian işletim sistemine sahip bir telefon mu yoksa java işletim sistemine sahip bir telefon mu ?

Eğer symbian ise telefonunuza Psiloc-E File Manager adlı programı kurun.Daha sonra programı çalıştırarak;

C:\ üzerinde Find-Simple seçeneği ile mmcstore dosyasını aratıyoruz. Psiloc - eFileManager programı aracılığı ile bulmuş olduğumuz mmcstore dosyasını telefonumuzda çalıştırma imkanımız olmadığı için Bluetooth yardımı ile bilgisayarımıza yolluyoruz. Bilgisayarımıza yollamış olduğumuz dosyayı birlikte aç seçeneği ile Not Defterinde açıyoruz ve önümüze asağıdaki gibi bir pencere çıkıyor.

http://0704.netclime.net/1_5/3e2/151/36 ... 373247.jpg

(sitekreator.com'dan alıntıdır.)

3. mrtevo

mrtevo Yeni Üye

4. kuzi

kuzi Yeni Üye

Kardeş telefonum symbiam işletim sistemi olabilir.java işletim sistemine sahip bir telefon değil.Sorun şurada var o programı telefonda nasıl kuracağım?
    emeğin için sağol kardeşim

5. mrtevo

mrtevo Yeni Üye

Rica ederim kardeşim :) Bluetooth aygıtın varsa yada cardreaderın birkaç küçük işlemle kuruyosun.Telefonunun marka ve modeli ne ?

6. kuzi

kuzi Yeni Üye

nokia 5300.bluetoot var kardeş.boş vaktim olduğu zaman denerim.teşekkürler

Sayfayı Paylaş