güvenlik programları

Konu, 'İşletim Sistemleri ve Diğer Yazılımlar' kısmında garip82 tarafından paylaşıldı.

1. garip82

garip82 Yeni Üye

[imdat]

arkadaşlar bende zonealarm pro, zonealarm internet securty suite, kaspersky antivirüs, kaspersky internet securty, spy sweeper, spware doctor ve spy s&d programları var ama nasıl kullanacağımı bilmiyorum. hangi programları kurmamı tavsiye edersiniz. mesela

zonealarm pro+kaspersky antivirüs+spy sweeper
    yada
    zonealarm pro+kaspersk internet securty+spyware doctor
    yada sadece
    zonealarm internet securty suite.. gibi.

nasıl bi kombinasyon önerirsiniz

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Bende daha çnce sadece avats vardı. Sildim nod32 kurdum. Başkada birşey kullanmıyorum.
    Kaspersky işinizi görecektir bence.

3. mRocK

mRocK Yeni Üye

Kaspersky Internet Security hem internet hem antivirüs olarak işinizi görür bunun yanında Nod32 çok çok başarılı ben de Nod32 kullanıyorum

4. garip82

garip82 Yeni Üye

bende eset in smart securty yüklüydü. kaspersky çok övülüyor bende bunu kurdum şimdilik

5. atalar

atalar Yeni Üye

arkadaşlar yeni bi konu açmamak için burda soruyorum herkez deepfrez onerıyor vurıs programı yerıne sızce doğrusu nedir?

6. The Wind

The Wind Yeni Üye

Acaba dünya üzerinde böyle bir programı antivirüs programlarına tercih eden kaç kişi vardır?siz kurun sağlam bir antivirüs gerisini boşverin bence...

7. By_KapTaN

By_KapTaN Yeni Üye

Kardeş Kayspersky nin güvenlik açıgının oldugunu biliyormuydun sanırım bilmiyordun ki zaten kayspersky virüsü kendisi yaratıyo + virüsleri kapıda karşılayıp içeri davet ediyo bence en güzel antivirüs programı panda pandadan şaşmam hayatta 3 senelik panda aldım ve sadece ücreti 77,ytl felan kusuratli tavsiyem kayspersky i kaldır ve pandaya geç derim okudugun için sag ol bende yardımcı olabillmişsem ne mutlu ii günler

Sayfayı Paylaş