Güncel Kampanyalar

Konu, 'Notebook Genel' kısmında FinansMania tarafından paylaşıldı.

1. FinansMania

FinansMania Yeni Üye

Bu başlık altında güncel kampanyaları paylaşalım arkadaşlar. Malum Vatan Bilgisayar son %28 'lik indirimi ile piyasayı şoke etmişti. Artık firmalar ardı ardına kampanyalar yapmaya başladı. Ancak bazılarının kampanyaları direkt indirim yerine alışveriş punaı veya hediye çeki şeklinde. Örnek olarak Bimeks %30 'luk bir indirim yapmıştı ancak %20 hediye çeki + %10 karta puan şeklinde idi.

Şu anda güncel kampanyalar neler?

Vatan Bilgisayar Maksimum karta %10 indirim yaptı.
    Gold Bilgisayar 'da Bonus karta Notebooklarda %18 KDV bizden, LCD'lerde %25 indirim yaptı.

LÜTFEN SİTEYE LİNK VERMEK YERİNE KAMPANYA GÖRÜNTÜSÜNÜ ALIP RESİM OLARAK SİTEYE YÜKLEYELİM. bÖYLECE SİLİNMEMİŞ OLUR.

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

iyi fikir. Goldun kampanya afişi şöyle.

3. FinansMania

FinansMania Yeni Üye

Weblebi.com 'da 16.03.2008 tarihine kadar Card Finans'a peşin fiyatına 12 taksit ve %15 indirim var.

Yalnız arkadaşlar şuna dikkat edelim. Önce fiyata bindir sonra indir yapan siteler varsa birbirimizi uyaralım. Örneğin Asus X52 (T9300 işlemcili olan) piyasada 1560 USD +KDV'ye bulabilirken Gold bu makinayı 1833 USD + KDV'den indiriyor. Yani önce bindir sonra indir yapıyor. [ban]

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Ekli Dosyalar:

5. FinansMania

FinansMania Yeni Üye

Açtığım bu başlıktan Sn.Saka sayesinde sanırım ilk ben faydalandım. Sn. Saka sayesinde öğrendiğim Altivishop sitesinden biraz önce Asus X52 sipariş ettim. 2065 YTL KDV dahil ve 12 taksitte. Çok teşekkürler... [bravo]

6. saka

saka Admin Yetkili Kişi

İşine yaradıysa ne mutlu. Altivi nin kampanyası bu günlerdeki en iyi kampanya gibi görünüyor.

7. FinansMania

FinansMania Yeni Üye

İşe yaramaz mı? Neredeyse 2500 YTL'ye almak üzere idim. Kafadan 440 YTL kazançlı çıktım. Bugün Vatan Bilgisayar Maksimum karta %15 indirim başlattı.

Ekli Dosyalar:

8. charss

charss Yeni Üye

Saka'nın verdiği link http://www.altivishop.com dan bende asus f3sr 200dr sipariş ettim. Üye olduğunuz anda 10 ytl de hediye çeki veriyor. vallahi 1.453 ytl ye hepsiburada.com dan sipariş verecekken son anda bu konuyu gördüm ve hiç tereddütsüz siparişi verdim. bana indirimle birlikte 1.240 ytl ye geldi ayrıca 2 gb ram de sipariş ettim. toplam 1.299 ytl oldu kargo da dahil bu fiyata. Ve bu fiyatı 12 ye böldü. Cuma akşamı sipariş verdim ama hala sipariş kargolanmadı. Sanırım kampanya nedeniyle biraz yoğunluk var. altivi den ilk alışverişim oldu umarım bir problem yaşamam. gelişmeleri size aktaracağım arkdaşlar. Saka sanada çok teşekkür ederim sayende uygun bir laptop sipariş ettim.

9. saka

saka Admin Yetkili Kişi

E-ticaret sitelerinin hiçbiri cumartesi pazar çalışmıyor. Ayrıca zaten çoğu stoklu da çalışmaz. Pazartesi ya da salı günü sana kargo yaparlar bence.

10. FinansMania

FinansMania Yeni Üye

Sn. Saka,

Altivi size komisyon ödemeli bence... [bravo]

11. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Reklam versede olur canım. Server satın aldık parasını çıkarırız :)

12. FinansMania

FinansMania Yeni Üye

hizlial.com sitesinde 2 GB kingston flash bellek 19 ve 20 martta sadece 5 (Beş) (Five) YTL... Bir kaç şekilde yazdım çünkü inanılmaz bir indirim...

13. charss

charss Yeni Üye

evet bugün altividen arayıp onay istediler. bakalım bu hafta içinde bekliyorum artık.

14. FinansMania

FinansMania Yeni Üye

altividen beni de aradılar ve onay aldılar. Ancak hala siparişiniz alınmıştır şeklinde bir yazı var Siparişlerim sayfasında. Bu arada AKP kapatma davası ile birlikte dövizde sert hareketler yaşanmakta. Bugün USD 1.28 leri gördü. Tam zamanında almışız. EUR bir ara 2.0 YTL üzerinde idi.

15. saka

saka Admin Yetkili Kişi

16. FinansMania

FinansMania Yeni Üye

Sn.Saka,

Notebook.gen.tr bence muazzam faydalı bir site. Server bile kiralamışsınız. Forum scripti olarak VBulletin düşünmediniz mi? Genelde tüm revaçta siteler bu scripti kullanıyor. Gerçi Phpbb kendini epey geliştirdi. Memnun musunuz? Syg.

17. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Phpbb den memnunum tek eksiği bizim forumcuların çok sevdiği rep özelliğinin olmaması.

18. FinansMania

FinansMania Yeni Üye

19. saka

saka Admin Yetkili Kişi

phpbb.com da verdiğiniz mesajın başındaki [abd] abandoned demek. Yani artık geliştirilmiyor.
    Neyse konuyu özel mesajla konuşalım gerekirse burada konu dağınıklığı olmasın.

20. nosradamus

nosradamus Yeni Üye

Ekli Dosyalar:

Sayfayı Paylaş