Groupsim ile Msn Grubunuzu Oluşturun

Konu, 'İnternet, Güvenlik ve Ağ' kısmında Error! tarafından paylaşıldı.

1. Error!

Error! Yeni Üye

Son zamanlarda git gide popülerleşen msn grupları , birçok kullanıcı için kolaylık sağlıyor. Oluşturulan gruplarda daha derli toplu konuşmalar yapılıyor. Hatta bu şekilde mini iş toplantıları bile yapılabilmekte. Genellikle öğrenciler tarafından , sınıfı birleştirmek için kullanılan Groupsimle grup açmakta , kullanmakta çok kolay.

Groupsim size bir msn adresi veriyor ( grupadi@groupsim.com şeklinde ). Bu msn adresini , msn listenize ekliyorsunuz. Ekledikten sonra hemen online görünecek. Gruba tıkladıktan sonra bir kez titreşim gönderdikten hemen sonra size bir davetiye geliyor. Daveti onayladıktan sonra eskiden alışmış olduğunuz toplu msn penceresi tarzı sağda bir menü çıkıyor. Kimler grupta , kimler online bunları görebiliyorsunuz. Bildiğimiz msn botları gibi ( spleak ) grup 24 saat açık.

Grup oluşturmanında çok basit olduğunu söylemiştim , şimdi nasıl grup oluşturacağımızı anlatayım.

http://groups.im/ adresine giriyoruz...

Soldaki taraftaki Create a New Group linkine tıklayın.

SONRA msn veya yahoo hesabımızla giriş yapıyoruz...

sonra burdan grupbumuzun ne katagorisini KAMU,KAMU KISITLI,ÖZEL seçiyoruzz

grubumuzun ismi vede ülkemiz

Grubumuz Hazır Artıkk...:)
    http://groups.im/g/gv_show.do?gp=group8 ... oupsim.com

bizim grubumuz Notebok.gen.tr grubu bekleriz
    belki bir işe yarar :)

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

msn gurubu güzel ama sitenin grubu olursa işimiz zor valla.
    Özel mesajla bile birçok kişi yazıyorç Msn de hayal edemiyorum.
    Halbuki forum üzerinden sorular yazılsa bilen başkaları da cevap verebilir, aynı sorunu daha sonra yaşayan bir de cevabı görebilir.

3. Error!

Error! Yeni Üye

saka;
    zaten msnden yani grubdan soru soranları silcem amaç tanışmak olsun amaç forumda daha bir bütünlük olsun istiyorum....
    işini gören buraya geri dönüpde paylaşımda yardımda bulunmuyorlarr....

yani bu grubu sitemizin grubunu açarkenke fikrim tanışalım kaynaşalım amacı vardı teknik servis amacı kesinlikle yoktu zaten soru sorarlarsa adres belli www.notebook.gen.tr ;)

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

o zaman kesinlikle mantıklı bir işlem.

5. Error!

Error! Yeni Üye

Evet :)

Bizim Sınıfın İŞİne bayağı yaradı herkezin tek tek msn vermesine gerek kalmadı verdim bunlara adresi akşam herkez eklesin dedim :) hepsi ekledi çokd güzel oldu vede hoşlarına gitti :)

Sayfayı Paylaş