GRAFİKER için SONY VAİOnun hangi modeli?? acil yardım lütfen

Konu, 'Notebook Genel' kısmında janserey tarafından paylaşıldı.

1. janserey

janserey Yeni Üye

Merhaba arkadaşlaruzun zamnadır bir laptop almak istiyoruym ama yanlış bir karar vermekten korktuğumdan halaa alamadım .. .. Bir grafikerin kullanabileceği türden bieşey olsun istiyorum .. aslına bakarsanaız macbook alamıyorsam macden sonra alınabilecek en iyi model hangisi olur onu öğrenmek istiyorum .... bir arkadaşım acerın bir modelini aldı 4gb ramı ve bir çok güzel özelliği var fakar başka bir arkadaşım aceri grafik için tavsiye edemeyeceğini sony almam gerektiğini söyledi... bu sştede de yine grafiker için laptop arayan bir arladaşa başka birisi
    " grafik tasarımcısıysan gerçeğe en yakın hatta gerçekten farkı yok denilebilecek kadar az (renk değerlerinde) goruntu kalitesini mac sunuyor macbook öneririm ama yok mac beni bozar dıyorsan mac dan sonra en gercek renk sony vaio sunuyor"

yorumunu yapmışş.. peki sony vaionun hangi modeli macden sonraa en iyi ... bu konuda bana yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa şimdiden çok teşekkür ederim... artık bi an önce bir laptop almak istiyorum..

2. janserey

janserey Yeni Üye

Bu arada ben sonylere biraz baktım da 2-3 milyar var bu da benim bütçemi biraz aşıyor benzer bir performans yakalayabileceğim bir model biliyorsanız onula ilgili de bilgi alabilirsem çok sevinirim .şimdiden teşekkürler.

3. saka

saka Admin Yetkili Kişi

hp dv5, dv7 serileri ya da asus m50 ve m51 serilerine bakabilirsiniz.
    Asus m50vm253bd modelinde 1680x1050 çözünürlüğünde lcd kullanılıyor.

4. janserey

janserey Yeni Üye

Verdiğiniz bilgi için çok teşekkür ederim. Bahsettiğiniz bilgisayarları araştırdım da hepsi 2 milyarı geçik fiyatlarda. Ben bütçe olarak 2 milyarı geçemem .. Buna göre önerebileceğiniz bir laptop var mı acaba...

5. saka

saka Admin Yetkili Kişi

6. janserey

janserey Yeni Üye

Verdiğiniz bilgiler için çoooook teşekkür ederim ...

7. klaas

klaas Yeni Üye

Sayfayı Paylaş