gizli dosyaları göremiyorum

Konu, 'İşletim Sistemleri ve Diğer Yazılımlar' kısmında cskn tarafından paylaşıldı.

1. cskn

cskn Yeni Üye

ya arkadaşlar benim asus f3sv model laptopum war. son 1 haftadır gizlediğim dosyaları göremiyorum. klasör seçeneklerinden ''gizli klasör dosyaları göster'' i işaretliyorum. uygula diyorum. ama değişen bişey olmuyo. klasör seçeneklerini tekrar açtığımda ''gizli klasör dosyaları gösterme'' işaretli oluyo. problem nedir acep??

2. kuzi

kuzi Yeni Üye

aynısı bendede cdde olmustu.nasıl olduysa cddekileri gizledim bidahada açamadım [alala]

3. cskn

cskn Yeni Üye

yardım edecek kimse yok mu??

4. mRocK

mRocK Yeni Üye

bilgisayarınıza bir virüd girmiş sebebi bu aynı şey bende de vardı. google'da "doctus" aratırsanız küçük bir yazılım sorununuzu çözecektir.

5. yusufgeren

yusufgeren Yeni Üye

ya kanka şu dortus bi açıklasan programla alakalı bi şey yok gibi öyle bi program varsa rapid'e koyuversen üşenmessin herhal dimi hem sevap işlemiş olursun..

Sevgi ile kal

6. SiMoL

SiMoL Yeni Üye

amvo denen bi illet yapıyor olabilir genelde taşınabilir belleklerle bulaşıyor
    çözüm ise

bilgisayar xp logosu göremeden önce F8 tuşuna bas güvenli kipte aç

başlat+çalıştır+msconfig
    açılan pencerede başlangıç sekmesine geç listede amvo onay işaretini kaldır. uygula kapat .yeniden başlatma

başlat+çalıştır+regedit
    açılan pencerede hkey_local_machine/software/microsoft/windows/current version/explorer/advanced/folder/hidden/show all altındaki checked value değerini 1 onaltılık
    default value değerini 1 onaltılık

yap c varsa d partitonundaki gizli autorun.inf dosyalarını sil
    c:/windows/prefecth dizinin altını sil

son işlem için dracula virüs temizleyicisi diye bir araç var ben onu kullanıyorum hani şu activexdebugger denen illeti temzileyen bilgisyarı yeniden başlat gizli dosyaları göster işlemin artık gerçekleşecektir

7. memira

memira Yeni Üye

ComboFix İSİMLİ KÜÇÜK BİR PROGRAM VAR ONU İNDİRİN VE SADECE ÇALIŞTIRIN 10 SANİYE İÇİNDE KESİN ÇÖZÜM.DENENMİŞTİR.

8. acomez_67

acomez_67 Yeni Üye

combofix'i deneyebilirsiniz. bu konuda gayet iyi. denedim.

9. unspoken_023

unspoken_023 Yeni Üye

[gulmek] [gulmek] banada dadandı o hala çıkmadı pc den ve herkesede hala bulaştırmaya devam ediyorum. Kimse benim flash bellekimi pcsine takmıyo.hastalıklı gibi kaçıyorlar benden bu çözümü bende bir deneyim gerçi amvosuz yaşayamam gibi geliyor ona o kadar çok alıştım ki. Beni affet amvo. [aglamak]

10. egelionurum

egelionurum Yeni Üye

teşekkürler..............??? [alkis]

Sayfayı Paylaş